×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 26. maijs, 2018
8. aprīlis, 2016
Drukāt

Trūkuma tracis hokeja izlasē. Zīmē Gatis Šļūka

Foto - Gatis ŠļūkaFoto - Gatis Šļūka

Latvijas hokeja izlases spēlētājs Kaspars Daugaviņš TV raidījumā “Overtime” veltīja kritiku valstsvienības vadībai, kas nenodrošinot visus nepieciešamos apstākļus, lai pilnvērtīgi varētu sagatavoties pasaules čempionātam.

“Ja salīdzina, tad mēs dzīvojam kā bomži. Pasaules čempionātā vēl kaut cik ir kārtība, jo ir iedota ģērbtuve un viss ir sakārtots. Citreiz, aizbraucot uz “Volvo” halli, šķiet, ka žurkas tur var ieraudzīt. Somas samet kaudzē, formas kaut kur mētājas,” raidījumā sacīja Daugaviņš.

“Kaut paklāju nopirktu, lai jūties kā mājās un lai treniņā būtu pozitīvisms. Ir dienas, kad gribas savākt somu un aizbraukt prom, jo nav patīkami – tur smird, tur slapjš. Ir dienas, kad ir normāli un visu sakopj. Svarīgākās lietas ir, sīkumu trūkst.” Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans aģentūrai LETA teicis, ka federācija nav pelnījusi tādus spēlētāju pārmetumus.

“Man sāp sirds, ka to nākas dzirdēt no spēlētājiem, bet mediji visu kāri tiražē, nepievēršot uzmanību labajām lietām un tam, kas ir izdarīts. Daugaviņš man par saviem izteikumiem atvainojās. Galu galā, ja “Volvo” sporta hallē skraidītu žurkas, vai tad tur trenētos 90% no Latvijas jaunajiem hokejistiem, jo vecāki viņus vienkārši uz tādu vietu nevestu,” sacīja Lipmans.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+