Mobilā versija
Brīdinājums -2.2°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
26. aprīlis, 2015
Drukāt

Trusis mazam bērnam nokož pirksta falangu (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Kurzemē slimnīcā sestdien, 25.aprīlī, nogādāts gadu un desmit mēnešus vecs zēns, kuram trusis nokodis pirksta naga falangu, aģentūrai BNS pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja.

Savukārt Rīgā gadu un vienu mēnesi vecs bērns uzlējis sev virsū verdošu ūdeni. Bērniņš nogādāts slimnīcā ar kakla, plecu un roku termiskiem apdegumiem.

Kurzemē divus gadus veca meitene nokritusi no matraču kaudzes apmēram divu metru augstumā. Meitene nogādāta slimnīcā Rīgā ar smadzeņu satricinājumu un muguras skriemeļu bojājumiem.

Sestdien Vidzemē mediķu palīdzība bija nepieciešama arī divus gadus vecam zēnam, kurš bija iedzēris aizdedzināšanas šķidrumu. Pieaugušie bērnam šķidrumu likuši izspļaut, tomēr zēns nogādāts slimnīcā, lai pārliecinātos par viņa veselības stāvokli.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD reģistrējis 1206 izsaukumus, no kuriem 234 bijuši saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. ārprāts, kur skatās vecāki, ja zin, ka bērns visur bāž savus pirkstus, ja dzer visādus šķidrumus no krūzēm un pudelēm!?????????? Ja bērns nav iemācīts neaiztikt visu, ko acis redz, tad jākustas pašiem un jāsargā no nelaimes!!! Acis JĀTUR VAĻĀ….

  2. Nu ārprāc!! Nu tak jāuzmanās un, mīļie vecāki, neizlaidiet savas atvases to acīm 🙂

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (4)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+