“TTT Rīga” izgāž puslaiku un zaudē “Galatasaray” 0

Latvijas spēcīgākais sieviešu basketbola klubs “TTT Rīga” Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirokausa mačā ceturtdien savā laukumā ar rezultātu 60:83 (14:21, 10:22, 22:18, 14:22) piekāpās Kristīnes Vītolas pārstāvētajai Turcijas komandai Stambulas “Galatasaray”, kas kļuvusi par pārliecinošu C apakšgrupas līderi.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12
7 produkti, kas visiem šķiet veselīgi, taču patiesībā tādi nav 16
“Pasažieriem bez sejas maskas var tikt atteikta iekāpšana transportlīdzeklī!” Paziņojums autobusa salonā samulsina braucēju 55

Rīdziniecēm rezultatīvākā ar 18 punktiem bija Aiša Sazerlenda, 16 punkti un septiņas atlēkušās bumbas Ģiedrei Paugaitei, bet pa septiņiem punktiem guva Anda Eibele un Ieva Krastiņa.
Tikmēr pretiniecēm 26 punktus guva četrkārtējā NCAA čempione Morija Džefersone, bet 20 punktus iemeta Ivonna Andersona, kamēr Vītola nepilnās 17 minūtēs tika pie sešiem punktiem.

Mača pirmajās septiņās minūtēs rīdzinieces iemeta piecus punktus, bet pretinieces pēc piecu punktu izrāviena panāca 11:5. Līdz ceturkšņa beigām viešņas palielināja savu pārsvaru, spēles pirmo nogriezni noslēdzot ar 21:14 savā labā. Otrās ceturtdaļas pirmajās divarpus minūšu laikā pretinieces iemeta sešus bezatbildes punktus, iegūstot vadību ar 27:14. Arī turpmākajā ceturkšņa gaitā “Galatasaray” apliecināja savu pārākumu, puslaika pārtraukumā dodoties ar 19 punktu handikapu (43:24).

Trešajā ceturksnī Stambulas komandas pārsvars turējās 20 punktu robežās, bet mača nogriežņa beigās rīdzinieces nedaudz samazināja viešņu atrāvienu un tablo pirms ceturtās ceturtdaļas vēstīja 61:46 “Galatsaray” labā. Ceturtās ceturtdaļas vidū Latvijas čempionēm izdevās pietuvoties līdz mīnus 13 punktiem (58:71), taču turpinājumā neizdevās panākt pretinieces un tika ciests zaudējums ar 60:83.

Vītola šajā spēlē laukumā bija 16 minūtes un 55 sekundes, kuru laikā iemeta savus abus divpunktu metienus un divus soda metienus. Tāpat viņas kontā sešas atlēkušās bumbas, divas pārtvertas piespēles, divas kļūdas, četras piezīmes un 12 efektivitātes koeficienta punkti.

FIBA EIROPAS KAUSS
C grupa
“TTT Rīga” – Stambulas “Galatasaray” 60:83
(14:21, 24:43, 46:61). Sazerlenda 18, Paugaite 16, Eibele, Krastiņa pa 7, Kārtere 5, Baško-Melnbārde, Strautmane pa 3, Kūlīte 1; Džefersone 26, Andersone 20, Papova 10, Kristīne Vītola (16 min) 6+6AB.
C grupā: “Canik Samsun” – Novosibirskas “Dinamo” 63:55, Elīna Babkina (31 min) 10+4RP+2AB.
Tabulā: 1. “Galatasaray” 4-0, 2. “TTT Rīga” 2-2, 3. “Dinamo” 1-3, 4. “Canik” 1-3.