Sports
Basketbols

“TTT Rīga” saspēles vadītāju atrod Amerikā 16

Latvijas čempionvienība sieviešu basketbolā “TTT Rīga” noslēgusi viena gada līgumu ar 29 gadu veco un 170 centimetrus garo amerikāņu saspēles vadītāju Šeju Pediju.

“Meklējām spēlētāju ar uzvarētājas raksturu. Šejas pārstāvētās komandas Austrijā un Vācijā titulus ieguva ar tiešu viņas līdzdalību. Viņai bija izšķiroša loma Bundeslīgas finālsērijas pirmajā spēlē – pirmā puslaika beigās Šeja guva septiņus punktus pēc kārtas, panākot lūzumu. Trešajā spēlē viņas nopelni bija vēl lielāki. Ceru, ka Šeja savu sniegumu pārnesīs Eirokausu līmenī,” šādas spēlētājas izvēli pamato komandas galvenais treneris Mārtiņš Zībarts.

“Izvēlējos TTT, pateicoties komandas uzvaru tradīcijai. Esmu dzirdējusi lieliskas atsauksmes par klubu un darba organizāciju, tāpēc uzskatu, ka tā būs teicama izvēle. Godīgi atzīstos, par Rīgu zinu vien to, ka tā ir skaista, vēsturiska pilsēta. Priecāšos iepazīt kultūru. Ceru, ka nākamā sezona būs panākumiem bagāta,” sacījusi spēlētājaa.

“TTT Rīga” nākamajā sezonā bez Latvijas čempionāta piedalīsies arī Austrumeiropas sieviešu basketbola līgā un Eiropas kausa izcīņā. Pie ierobežotajiem pašmāju spēlētāju resursiem Zībartu kopā ar kluba vadību gaida grūts sastāva komplektācijas process.

Saistītie raksti
LA.lv