foto – Juris Kalniņš

“TTT Rīga” uzvaras attālumā līdz titula nosargāšanai 0

“TTT Rīga” vienība trešdien izcīnīja uzvaru trešajā Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) finālsērijas mačā pret “Cēsīm”, tādējādi sērijā izvirzoties vadībā un nonākot vienas uzvaras attālumā no čempionu titula.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

“TTT Rīga” komanda savā laukumā bija pārāka ar 57:46 (10:10, 16:8, 16:13, 15:15), sērijā līdz trim panākumiem rezultātam kļūstot 2-1 rīdzinieču labā.

Lielākoties visu pirmo ceturtdaļu vadībā bija viesu komanda, taču ceturkšņa izskaņā “TTT Rīga” basketbolistes spēja panākt izlīdzinājumu. Arī otrajā spēles nogrieznī komandas aizvadīja sīvu cīņu, līdz ceturtdaļas beigās rīdzinieces veica astoņu punktu atrāvienu (24:16). Nākamā ceturkšņa vidū rīdziniecēm bija jau 16 punktu pārsvars (39:23), taču pēc tam pēc vairākiem veiksmīgiem uzbrukumiem viesu komanda astoņus punktus atguva.

Pēdējā ceturtdaļā “Cēsu” basketbolistes pietuvojās rīdziniecēm, atpaliekot tikai par pieciem punktiem (44:49). Tiesa, uzreiz pēc tam “TTT Rīga” spēlētājas atkal veica vairāku punktu izrāvienu, maču nobeidzot ar 11 punktu pārsvaru (57:46).

“Cēsu” komandas rindās 18 punktus iemeta un septiņas bumbas zem groziem izcīnīja Kristīne Silarāja, tikmēr astoņus punktus pievienoja Sabīne Niedola, bet ar septiņiem punktiem izcēlās Līga Šurkusa. Savukārt “TTT Rīga” sastāvā 15 punktus iemeta Rūta Veidere, bet pa 13 punktiem pievienoja amerikāniete Anna de Fordža un Anda Eibele.

Kā ziņots, “TTT Rīga” pirms nedēļas ar uzvaru sāka LSBL finālsēriju, pirmajā mačā savā laukumā ar 60:56 uzvarot “Cēsu” komandu. Taču turpinājumā uzvaru otrajā finālsērijas mačā sestdien izcīnīja “Cēsis”, tādējādi panākot izlīdzinājumu sērijā.