“TTT Rīga” ved mājās uzvaru no Zviedrijas 0

FIBA Eiropas kausa izcīņas sievietēm B grupas otrajā spēlē Latvijas čempiones “TTT Rīga” Zviedrijas pilsētā Umeo ar 64:60 pārspēja “Udominate” komandu, tabulā ierakstot otro uzvaru.
“TTT Rīga” sastāvā lielisku spēli un galvenos uzvaras pamatus uzbrukumā atkal ielika abas leģionāres Sidnija Kārtere un Kristena Menna, divatā iemetot 41 no komandas 64 punktiem. Īpaši jāizceļ Kārteres 29 punkti, viņa trāpīja 13 no 22 metieniem no spēles.
Spēle tālajā Umeo izvērtās ļoti līdzīga. “TTT Rīga” lielākās problēmas izdzīvoja trešās ceturtdaļas sākumā, kad vairāk kā sešas minūtes nespēja gūt nevienu punktu. Ar sešām leģionārēm pastiprinātā “Udominate” komanda tobrīd izvirzījās vadībā ar 38:36. Izšķirošais izrāviens izdevās pēdējā ceturkšņa vidū, kad Kūlīte un Kārtere panāca 58:52. Pie 58:54 abu komandu izpildījumā bija daudz neveiksmīgas darbības uzbrukumā un trīs minūtes abas komandas palika tukšā. Ļoti svarīgs bija Kārteres trāpījums pēdējās minūtes sākumā (60:54), bet īpaši šajā epizodē jāizceļ Ievas Kūlītes iepriekš uzbrukumā izcīnītā atlēkusī bumba.
Pirmā apļa pēdējo spēli “TTT Rīga” aizvadīs 12. novembrī savā laukumā pret Maskavas “Dinamo”.

Notriektā tautumeita 6

FIBA EIROPAS KAUSS SIEVIETĒM
Umeo “Udominate” (Zviedrija) – “TTT Rīga” 60:64
(16:15, 32:35, 42:42). Meršona 16, Nordstrēma, Aili pa 12; Kārtere 29, Menna 12+12AB, Krastiņa 7, Meļņika 5+10AB, Priede 5, Kūlīte 4+8AB, Aizsila 2, Eibele, Veidere, Eglīte.