“TTT Rīga” zaudē Minskā 0

Baltijas sieviešu basketbola līgas otrā posma otrajā spēlē Latvijas čempiones “TTT Rīga” izbraukumā ar 72:81 piekāpās “Minsk” komandai.

“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Pēc veiksmīgā 7:2 spēles sākuma rīdzinieces aizvadīja ļoti neveiksmīgu pirmā puslaika turpinājumu un pārtraukumā devās pie rezultāta 24:40. Otrajā puslaikā trenera Aigara Neripa vadībā tika ieviestas korekcijas, spēles otro pusi rīdzinieces uzvarēja, tomēr visu spēli saglābt neizdevās. Pēdējās ceturtdaļas vidū abas komandas šķīra tika viena metiena tiesa (62:65), taču nākamais pāris minūšu vājuma brīdis un palikšana sausā vairākus uzbrukumus pēc kārtas izšķīra spēles iznākumu.

Nākamo spēli “TTT Rīga” aizvadīs 29. februārī savā laukumā pret šī turnīra pēdējo 12 gadu uzvarētājām, Aijas Putniņas pārstāvēto “Kauņas Viči-Aistes”.

BALTIJAS SIEVIEŠU BASKETBOLA LĪGA

“Minsk” – “TTT Rīga” 82:71 (16:11, 40:24, 59:43). Isceļecova 29, Pancjuha 23, Haradzetska 11; Krastiņa 27, Dukāte 17, Šurkusa 15, Lagzdiņa 5, Rozenberga 4, Brīdiņa, Veidere pa 2.

Tabulā: 1. “Lemminkainen” 1-1, 2. “TTT Rīga” 1-1, 3. “Viči-Aistes” 1-1, 4. “Minsk” 1-1.