Mobilā versija
Brīdinājums -1.8°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
23. novembris, 2016
Drukāt

Tu spēlētu aklās vistiņas ar autovadītāju?

Ekrānšāviņš no policijas videoEkrānšāviņš no policijas video

Valsts policija uzsākusi sadarbību ar “Rīgas satiksmi”, “ZibTV”, veikaliem “Rimi” un “Maxima”, lai kopīgiem spēkiem vērstu gājēju un transportlīdzekļu vadītāju uzmanību drošībai uz ceļa.

Videoklipi “Esi redzams uz ceļa” un “Egoisti uz ceļa” būs apskatāmi gan pie lielveikalu kasēm, gan braucot sabiedriskajā transportā, tādējādi atgādinot ceļu satiksmes dalībniekiem, cik būtiska ir savstarpējā cieņa un laipnība, kā arī ceļu satiksmes noteikumu ievērošana. Tāpat policija atgādina, ka līdz ar tumšā laika iestāšanos, ir būtiski atcerēties būt redzamam. Apģērbā jābūt iestrādātiem gaismu atstarojušiem elementiem vai jālieto gaismu atstarojušas vestes.

Valsts policija iepriekš izveidojusi video “Esi redzams uz ceļa”, “Egoisti uz ceļa”, “Tehniskais stāvoklis” un “Pārgalvībai ir augsta cena”, kuri tapuši sadarbībā ar Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroju un ir veltīti ceļu satiksmes drošības uzlabošanai.

Pievienot komentāru

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+