Horoskopi un mistika
Horoskopi

Tu vēlēsies mīļotā cilvēka uzmanību! Horoskopi 13.maijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šodien aktuāla būs plānošana, noteikumu ievērošana, informācijas analīze. Kopumā ļoti veiksmīga darba diena gan plānošanas ziņā, gan darbu ziņā, gan līgumu parakstīšanas ziņā. Tāpat šodien ir piemērots laiks, lai meklētu jaunu darbu un jaunu mājokli. Dažām zodiaka zīmēm ļoti pietrūks mīļotā cilvēka uzmanības.

Auns

Šis ir ideāli piemērots laiks, lai plānotu savu finanšu nākotni, kā arī parakstītu dažādus līgumus. Ja tu mācēsi uzbūvēt pareizu plānu un neatkāpsies no tā, tad vari rēķināties ar investor atbalstu.

Vērsis

Darbā tevi šodien gaida tikšanās ar daudziem, interesantiem cilvēkiem. Satiekoties ar viņiem tu radīsi sevī motivāciju darīt dažādas jaunas lietas, par kurām agrāk pat nenojauti.

Dvīņi

Iespējama šķiršanās no mīļotā cilvēka tavas vieglprātības dēļ! Esi uzmanīgs pret apkārtējiem, it īpaši pret mīļoto. Netici baumām!

Vēzis

Planētu ietekmē tu vari izjust spēcīgu vilkmi pēc mīļotā cilvēka. Lieliski, ja viņš ir tev blakus, ja nav, tev būs grūti šo dienu pārdzīvot.

Lauva

Šodien iztērētās finanses visdrīzāk attaisnojumu neradīs. Tev atliks paļauties pašam uz sevi, jo citi tev šodien nepalīdzēs. Esi uzmanīgs, ja lieto medikamentus!

Jaunava

Daudzām Jaunavām šodien gribēsies nevis strādāt, bet atpūsties. Nevajadzētu šodien ieplānot lielus darbus vai projektus – tev būs grūti tos paveikt.

Svari

Tev ir lieliska atmiņa un tu vari to pielietot finanšu jomā, it īpaši jau šodien. Tev nevajadzētu strīdēties ar partneriem – ne darbā, ne mājās. Izvairies no jebkuriem konfliktiem, it īpaši dienas pirmajā pusē.

Skorpions

Daudzi Skorpioni var izjust enerģijas trūkumu, kā arī pastāv risks saslimt. Kārtējais vīrusu uzbrukums var tevi izsist no sliedēm. Lai no tā izvairītos, rūpējies par labu pašsajūtu un vari ievērot arī dažus profilaktiskus pasākumus.

Strēlnieks

Šodien tev nevajadzētu savā dzīvē ieviest nekādas izmaiņas vai korekcijas – lai paliek viss, kā ir. Jebkurā gadījumā nākošajās dienās viss atrisināsies pats par sevi.

Mežāzis

Diena, kas liks būt vēl konservatīvākam nekā tu esi. Tavs dzīves sauklis – esi pacietīgs un uzcītīgi dari savu darbu kārtējo reizi sevi attaisnos. Nekā citādi kā bez darbu darīšanas, mērķus patiešām sasniegt nevar.

Ūdensvīrs

Neparastā zigzagā šodien būs pieaugušu bērnu un vecāku attiecības, taču, visticamāk, no konflikta izdosies izvairīties. Jāatceras, ka arī bērniem ir tiesības uz savu viedokli un izvēli. Ļauj viņiem būt patstāvīgiem!

Zivis

Tu nevarēsi šodien sūdzēties par pretējā dzimuma uzmanību, taču vairāki pielūdzēji vienlaikus var sagādāt lielas galvassāpes. Dažas Zivis, baidoties kārtējo reizi vilties, attiecībās vispār ietur pauzi. Šo dienu vispareizāk būtu veltīt darbam un radošām nodarbēm.

LA.lv