×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
15. augusts, 2013
Drukāt

Tukšs blīkšķis


Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sekojot pirmās daļas panākumiem, kinoteātros uz starta līnijas iznākuši „Jaunie supervaroņi 2”, bet Holivudas slavenākais gumijģīmis Džims Kerijs pēc masu slepkavības Sendijas Hukas skolā atsauca jebkādu savu saistību ar šo komiksa brutālo ekranizāciju.


 

Tāpat kā pirmās daļas – 2010. gadā tapušā kases grāvēja – arī šīs filmas viens no producentiem ir Breds Pits, tātad – līdzvainīgs ekrāna šausmām nepilnu divu stundu garumā, kad, parodējot krimināl- un cīņas mākslu žanrus, vienā mierā asinis lej Killerskuķis, Spārdītājs un Sārtā Migla, kurš, atbilstoši varoņa pārtapšanai par superneģēlīgu ļaundari, izvēlējies arī sev jaunu pseidonīmu Drāzējs. Lielajam ekrānam adaptējot kārtējo komiksu, jau pēc definīcijas nav iespējams sagaidīt kaut mazāko kripatiņu ticamības, un „Jaunie supervaroņi 2” to arī nepiedāvā, tā vietā ekrānu piegružojot ar mūsdienu mediju ietekmi, lai kļūtu par slavenību, neiedomājamu vardarbību, pamatīgi cenzējamus dialogus un līķu kaudzes, lavierējot kaut kur starp Betmenu un B klases kino un slavējot vecāku un bērnu attiecības, kas – vismaz šajā gadījumā – aiziet pa aplinku ceļiem.

Jau iepazīti pirmajā daļā, uz ekrāniem atgriežas Spārdītājs un Killerskuķis, taču meitēns pēc kāda negadījuma atsakās naktis pavadīt, patrulējot Ņujorkas ielās, tāpēc briļļainais lūzeris pievienojas Pulkveža kustībai, kuras mērķis ir gana cēls – palīdzēt tiem, kuriem uzglūnējuši ļaunie.

Taču, kad pēc mātes kuriozas nāves naudas nozīmi sapratis Kriss d`Amiko, reiz pazīstams kā Sārtā migla, viņš nolemj kļūt par visu supervaroņu biedu un, sapulcējis iespaidīgu algotņu armiju, dodas pilsētas ielās, nu jau izmantojot savu jauno vārdo. Kā nojaušams, asinis šķīdīs, taču ir tikai divi, kuriem ir pa spēkam šo ārprātīgo haosu apturēt, un tie, protams, ir Killerskuķis un Spārdītājs. Un, kaut arī, pateicoties lieliskai horeogrāfijai, cīņu epizodes vēl izskatās ticamas, to nevar teikt par pārējo filmu, kas, piebāzta ar apzinātiem citātiem, kļuvusi par vardarbības glorifikāciju, kuras oriģinālaizmetņi meklējami arī Sema Pekinpā, Mārtina Skorsēzes un Kventina Tarantīno kinolentēs.

 

UZZIŅA:

„Jaunie supervaroņi 2”/ „Kick-Ass 2”

Režisors: Džefs Vadlovs

Lomās: Ārons Teilors-Džonsons, Hloja Greisa Morica, Kristofers Mincs-Pase, Džims Kerijs, Džons Leguizamo

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+