Latvijā
Novados

Tūkstošiem brīvprātīgo ieradušies meklēt pazudušo puisēnu; bērnu meklēs visu nakti 16

Foto – VP

Liepājā pazudušo piecgadīgo puisēnu Ivanu meklēt ieradušies ap 2500 brīvprātīgo, vēsta LNT Ziņu komanda, kas pašlaik atrodas Karostā.

Policija informēja, ka tiks organizēta nakts meklēšana un pazudušo bērnu meklēs, līdz viņš tiks atrasts.

Jau ziņots, ka vakar Valsts policijā saņemts iesniegums par to, ka sestdien ap plkst.8.30 no savas dzīvesvietas Liepājā, Pāvilostas ielā, izgāja piecgadīgais Ivans Berladins.

Zēnam ir vidējas miesas uzbūves, viņam ir īsi, gaiši mati, zilas acis. Viņam mugurā bija krekls ar uzrakstu – zaļš vai oranžs, zila adīta jaka ar rāvējslēdzi un zilas sporta bikses. Kājās bija raibas zeķes un sandales bēšā krāsā. Zēns sarunājas krievu valodā.

Ņemot vērā, ka bērns, visticamāk, ir kustībā, policija aicina katru Liepājas iedzīvotāju rūpīgi apsekot ja ne tālākas teritorijas, tad vismaz savu māju apkārtni – tādējādi kopīgiem spēkiem apsekojot iespējami plašāku teritoriju. Tāpat Liepājas iedzīvotāji tiek aicināti pievērst uzmanību vecākiem ar bērniem – ar ko bērni spēlējas rotaļu laukumos un ar ko runā.

Ja kādam ir informācija par zēna iespējamām uzturēšanās vietām, policija par to lūdz informēt, zvanot uz tālruņa numuru 110.

LA.lv