×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
7. jūlijs, 2014
Drukāt

Tukumā noskaidrots ātrākais mazulis – rāpotājs

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Vakar, 6.jūlijā, Tukuma pilsētas Rožu svētku ietvaros tika noskaidroti ātrākie mazuļi rāpotāji, kuri godam pierādīja, ka sportot var sākt arī dažu mēnešu vecumā. Kopumā sacensībās piedalījās vairāki desmiti mazuļu, kuri sacentās četrās vecuma grupās, lai saņemtu dāvanas no A/S “Tukuma Piens”.

Šis pasākums pirmo reizi tika rīkots 2002.gadā un nu jau saucams par tradicionālu pilsētas svētku sastāvdaļu, portāls “LA.lv” uzzināja uzņēmumā.

Pasākums guvis lielu atsaucību, ik gadu tajā piedalās vairāki desmiti bērnu. Mazie ātrrāpotāji bija iedalīti četrās vecuma grupās: no sešiem līdz 7,5 mēnešiem, no 7,5 līdz 9,5 mēnešiem, no 9,5 līdz 11,5 mēnešiem un no 11,5 līdz 12 mēnešiem. Mazie sportisti rāpojot, veica trīs līdz piecu metru garu distanci.

Lai bērniņiem būtu vairāk spēka un enerģijas, “Baltais” katram dalībniekiem dāvināja gardos biezpiena sieriņus, kā arī katras distances trīs labāko rezultātu ieguvējiem balvā saņēma kasti ar biezpiena sieriņiem no A/S “Tukuma Piens”.

Par ašākajiem rāpotājiem šogad atzīti Emīlija Angela Scerbo, Marsels Ločmelis, Gustavs Bērziņš, Māris Logins un Mariss Budencovs.

Par tradīciju kļuvušais pasākums sākās 2002.gadā, kad divas jaunās māmiņas – Anita Tomsone un Ieva Šmite – nodibināja māmiņu klubu “Bēbis” un noorganizēja pirmās sacensības. Toreiz mazo dalībnieku vidū bija arī idejas autoru meitiņas – Rebeka un Alise, kuras šogad jau izaugušas līdz tiesnešu palīdzēm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+