Latvijā
Kriminālziņas

Tukuma novadā autoavārijā cietusi maza meitene0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – La.lv

Vakar,  26.augustā, negadījumā Tukuma novadā, saduroties divām automašīnām, cietusi maza meitene, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.

Sadursme notikusi pēc plkst.19 Irlavas pagastā, uz ceļa Tukums-Kuldīga, kad 1993.gadā dzimušā vadītā automašīna “BMW 320” iebraukusi pretējā braukšanas joslā un sadūrusies ar citu “BMW”. Sadursmē traumas guvis gan auto vadītājs, gan pasažiere – 2014.gadā dzimusi meitene.

Sietniece informēja, ka policija joprojām izmeklē traģisko negadījumu uz šosejas Rīga-Liepāja Tukuma novada Džūkstes pagastā, kad, automašīnai “Saab” ietriecoties pretimbraucošā transportlīdzeklī un aizdegoties, gājis bojā vīrietis. Likumsargi skaidro negadījuma apstākļus, tāpat nozīmētas vairākas ekspertīzes.

Jau vēstīts, ka sestdien vakarā Tukuma novadā, Džūkstes pagastā, uz autoceļa Rīga-Liepāja notika divu automašīnu sadursme, pēc kuras viens no autovadītājiem gājis bojā. Kāds vīrietis vadīja kravas seglu vilcēju “DAF” savienojumā ar puspiekabi “Kogel”, savukārt cits vīrietis ar automašīnu “Saab” nenoskaidrotu iemeslu dēļ iebrauca pretējā braukšanas joslā, un notika sadursme. Pēc sadursmes “Saab” aizdegās, un automašīnas vadītājs, kurš pagaidām nav atpazīts, notikuma vieta miris.

Saistītie raksti
LA.lv