Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
21. janvāris, 2015
Drukāt

“Tukuma piens” iegulda 700 000 eiro četrpakas iepakojuma līnijā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piena pārstrādes AS “Tukuma piens” investējusi 700 000 eiro jaunas iekārtas iegādē, kas ļaus jogurtu 150 gramu lielās porcijās fasēt četrpakas iepakojumā, informē uzņēmuma mārketinga vadītājs Armands Artihovičs.

Līdz šim “Baltais Eko” ar melleņu, aveņu, ķiršu, meža zemeņu un bezpiedevu jogurti bija nopērkami tikai 350 gramu iepakojumos, un dzeramie meža zemeņu un melleņu jogurti – 500 gramu iepakojumos.

“Līdz šim varēja iegādāties tikai importētus jogurtus šādā iepakojumā, tādēļ paredzams, ka investīcijas būs veiksmīgas,” saka Artihovičs, norādot, ka jaunā fasēšanas iekārta ražota Spānijā.

“Tukuma piens” ir viens no lielākajiem piena pārstrādātājiem Latvijā, kas sadarbojas ar 225 piegādātājiem, galvenokārt Kurzemē un Zemgalē, un ražo vairāk nekā 180 dažādus piena produktus. Uzņēmumā strādā aptuveni 250 cilvēku.

Pievienot komentāru

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Saimniecībā notika par EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (15)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+