Mobilā versija
+3.9°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
21. janvāris, 2015
Drukāt

“Tukuma piens” iegulda 700 000 eiro četrpakas iepakojuma līnijā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piena pārstrādes AS “Tukuma piens” investējusi 700 000 eiro jaunas iekārtas iegādē, kas ļaus jogurtu 150 gramu lielās porcijās fasēt četrpakas iepakojumā, informē uzņēmuma mārketinga vadītājs Armands Artihovičs.

Līdz šim “Baltais Eko” ar melleņu, aveņu, ķiršu, meža zemeņu un bezpiedevu jogurti bija nopērkami tikai 350 gramu iepakojumos, un dzeramie meža zemeņu un melleņu jogurti – 500 gramu iepakojumos.

“Līdz šim varēja iegādāties tikai importētus jogurtus šādā iepakojumā, tādēļ paredzams, ka investīcijas būs veiksmīgas,” saka Artihovičs, norādot, ka jaunā fasēšanas iekārta ražota Spānijā.

“Tukuma piens” ir viens no lielākajiem piena pārstrādātājiem Latvijā, kas sadarbojas ar 225 piegādātājiem, galvenokārt Kurzemē un Zemgalē, un ražo vairāk nekā 180 dažādus piena produktus. Uzņēmumā strādā aptuveni 250 cilvēku.

Pievienot komentāru

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (14)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+