Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
21. janvāris, 2015
Drukāt

“Tukuma piens” iegulda 700 000 eiro četrpakas iepakojuma līnijā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piena pārstrādes AS “Tukuma piens” investējusi 700 000 eiro jaunas iekārtas iegādē, kas ļaus jogurtu 150 gramu lielās porcijās fasēt četrpakas iepakojumā, informē uzņēmuma mārketinga vadītājs Armands Artihovičs.

Līdz šim “Baltais Eko” ar melleņu, aveņu, ķiršu, meža zemeņu un bezpiedevu jogurti bija nopērkami tikai 350 gramu iepakojumos, un dzeramie meža zemeņu un melleņu jogurti – 500 gramu iepakojumos.

“Līdz šim varēja iegādāties tikai importētus jogurtus šādā iepakojumā, tādēļ paredzams, ka investīcijas būs veiksmīgas,” saka Artihovičs, norādot, ka jaunā fasēšanas iekārta ražota Spānijā.

“Tukuma piens” ir viens no lielākajiem piena pārstrādātājiem Latvijā, kas sadarbojas ar 225 piegādātājiem, galvenokārt Kurzemē un Zemgalē, un ražo vairāk nekā 180 dažādus piena produktus. Uzņēmumā strādā aptuveni 250 cilvēku.

Pievienot komentāru

Zemniekus balsta ar pašu nākotnes naudu (2)Seši miljoni eiro prasīto 30 vietā – ar šādu atbalstu var rēķināties graudkopji, ja valdība šodien apstiprinās zemnieku lūgumu pēc valstiskas palīdzības.
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugums (3)Valdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+