×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
30. septembris, 2016
Drukāt

Tukumā tiks ieviesta vienotā vilciena un autobusa biļete

Foto: LETAFoto: LETA

Ilustratīvs foto

No 1.oktobra Tukuma novada iedzīvotājiem būs iespēja iegādāties vienoto biļeti, kas paredzēta braucienam ar diviem transportlīdzekļiem – autobusu un vilcienu. Pasažieris, iegādājoties biļeti Pasažieru vilciena biļešu kasē vai pie konduktora, varēs tikt no Rīgas līdz Tukuma stacijai ar vilcienu un pēc tam, uzrādot šo pašu biļeti, pārsēsties “Tukuma auto” apkalpotā maršruta autobusā. Šo biļeti varēs nopirkt arī autobusā, lai tiktu no apdzīvotas vietas Tukuma novadā līdz Rīgai.

Pēc “Autotransporta direkcijas” norādītā, iegādājoties vienoto biļeti, pasažieris par braucienu maksās lētāk un sabiedriskā transporta pakalpojumu izmantot būs ērtāk, jo pasažierim, pārsēžoties no viena transportlīdzekļa otrā, būs jāuzrāda tikai viena biļete. Iedzīvotājiem tiek piedāvāta arī vienotā abonementa biļete, kas pielāgota pasažieru braukšanas paradumiem un kas nodrošina vēl papildu atlaides. Tāpat pasažieri var nopirkt vienu bagāžas biļeti, kas paredzēta braucienam gan ar vilcienu, gan autobusu.

Vienoto biļeti varēs izmantot “Pasažieru vilciena” maršrutā Rīga–Tukums un piecos “Tukuma auto” apkalpotajos maršrutos. Vienoto biļeti pasažieri varēs iegādāties “Pasažieru vilciena” biļešu kasēs, pie konduktora vai autobusa vadītāja. Savukārt vienoto abonementa biļeti būs iespējams iegādāties “Pasažieru vilciena” biļešu kasēs.

“Autotransporta direkcija” sadarbībā ar pasažieru pārvadātājiem turpina darbu, lai ieviestu vienoto biļeti arī citviet Latvijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+