Mobilā versija
+4.1°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
25. augusts, 2015
Drukāt

Tukuma un Vaiņodes novados, iespējams, smēķēšanas dēļ nodeg labības rugāji

Foto- Fotolia.comFoto- Fotolia.com

Ilustratīvs foto

Pirmdien Tukuma novada Irlavas pagastā un Vaiņodes novada Vaiņodes pagastā uz lauka dega labības rugāji, portālu “La.lv” informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa.

Plkst. 14.17 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Tukuma novadu, kur labības rugāji uz lauka dega 8 hektāru platībā. Dega labības rugāji 20 hektāru platībā. Plkst. 16.21 ugunsgrēks tika likvidēts. Izsaukumu uz Vaiņodes novadu ugunsdzēsēji glābēji saņēma plkst. 16.14. Plkst. 18.08.ugunsgrēks tika likvidēts.

Nereti uguns uz labības vai labības rugāju lauka izceļas no neuzmanīgas smēķēšanas, kā tas, iespējams, notika arī šajos divos gadījumos. VUGD aicina ikvienu iedzīvotāju uzmanīgi apieties ar uguni, lai, piemēram, neuzmanīgas smēķēšanas rezultātā neizceltos ugunsnelaime un nenodegtu vēl nenokults labības lauks.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 24.augusta plkst. 6.30 līdz 25.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 79 izsaukumus – 46 uz ugunsgrēku dzēšanu un 16 uz glābšanas darbu veikšanu, savukārt deviņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Pirmdien ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, skaidas, sausā zāle, siena ruļļi, matracis, zaru kaudzes, celmi, koka dobums, kūdra, labības lauka rugāji, divas vieglās automašīnas, kravas automašīna, kombains, meža zemsedze, dārza māja un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (8)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (4)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+