Latvijā
"Latvijas Avīze" atmasko

Tukumnieks Viktors, pašam nezinot, padarīts par Latvijas apmelotāju “seju” 15

Ekrānšāviņš

Kāds tukumnieks piedzīvojis lielu sarūgtinājumu un joprojām uzklausa neizpratnes pilnus draugu jautājumus, jo “Latvijas Avīzes” publicētajā viltus ziņas atmaskojumā redzams kā Krievijas pilsonis Romāns, kurš kādam kaimiņvalsts medijam sūrojas par Latvijā skatītajām nejēdzībām.

Puisis, kas viltus ziņā citēts kā “Krievijas pilsonis Romāns”, izrādās, ir Viktors no Tukuma – patīkams jauns vīrietis, kurš runā lieliskā latviešu valodā un ir patiesi sašutis par negribēto publicitāti.

Acīmredzot vitus ziņas radītāji Viktora fotogrāfiju vienkārši lejuplādējuši no kāda sociālā tīkla profila vai vienkārši paņēmuši pirmo, viņuprāt, piemērotāko jauna vīrieša fotogrāfiju, pat nepainteresējoties, ka viņš dzīvo Latvijā un varētu šo ziņu pamanīt.

Faktiski pret šādu fotogrāfiju izmantojumu ir grūti cīnīties ikvienam, kurš kaut reizi augšuplādējis savu attēlu kādā interneta vietnē. Galvenais, atklājot neatļautu vai aplamu savas fotogrāfijas pārpublicējumu, ir neklusēt un censties panākt tās izņemšanu no interneta vietnes.

Tāpat arī Viktoram iesakām vērsties pret viltus ziņas avotu un prasīt no tā paskaidrojumus.

Saistītie raksti
LA.lv