Mobilā versija
+4.9°C
Gundega, Terēze
Ceturtdiena, 27. aprīlis, 2017
12. jūnijs, 2014
Drukāt

Vai jāierobežo ātro kredītu bizness Latvijā? (45)

Foto-LETAFoto-LETA

Rihards Murāns, 
Lielvārdes novadā: 
”Protams, ka jāierobežo kreditētāji. Lasīju, ka ir kreditēšanas firmas, kas pelna 17 miljonus, tas, manuprāt, ir nedaudz par traku. Pats ātros kredītus neesmu ņēmis, jo strādāju un plānoju savus izdevumus. Galējas nepieciešamības gadījumā naudu palūgtu radiniekiem, jo ar tiem varētu vienoties par termiņiem un summu, tādējādi izvairoties no kreditētāju elpas pakausī. Domāju, ka jāpaaugstina vecums, no kura var paņemt ātro kredītu, jo visbiežāk tieši jaunieši neapdomīgi aizņemas un nonāk parādu jūgā: viens kredīts tiek ņemts, lai atdotu iepriekšējo, tādā veidā paliekot atkarīgs no kredītiem. Jāierobežo arī ātro kredītu reklamēšana, jo, dzirdot TV un radio saukļus “Steidzami nepieciešama nauda? Mēs tev palīdzēsim!” un “Kredīts bez maksas!”, cilvēki naivi uzticas. Varētu arī cilvēkus vairāk informēt par to, kā rēķina procentus un veidojas parāds. Debatēm Saeimā par šo jautājumu īpaši nesekoju, tomēr liekas dīvaini, ja politiķi pāris mēnešos šajā jautājumā var apmest kažoku uz otru pusi.”

Sintija Brundzule, 
Gulbenes novadā: 
”Ātrie kredīti ir viens no veidiem, kā nopelnīt uz cilvēku neapdomības rēķina. Tomēr kreditēšanas ierobežošanu neatbalstu, jo šie uzņēmumi tikai apmierina pieprasījumu, kas radies sabiedrības nabadzības iespaidā. Esmu vairākas reizes aizņēmusies un neizslēdzu iespēju, ka aizņemšos arī turpmāk. Ātrie kredīti nav slikti, ja līdz algai ir palikušas pāris dienas, bet nauda nepieciešama uzreiz. Problēmas rodas tad, ja cilvēki ātros kredītus ņem kā ilgtermiņa aizņēmumus, jo maksātnespējas dēļ tos viņiem atteikusi banka. Manuprāt, ir svarīgi, ka ātro kredītu var paņemt jebkurā brīdī, jo ir situācijas, kad nauda ir vajadzīga nekavējoties, piemēram, ja sācis sāpēt zobs vai sabojājies ledusskapis.”

Sergejs Karasevs, 
Daugavpils novadā: 
”Tā kā dzirdēts pārāk daudz skumju stāstu par ātro kredītu ņēmējiem, domāju, ka šis rūpals jāierobežo. Pats kredītu neesmu ņēmis, jo, par laimi, esmu nodrošināts, bet varu iedomāties, ka ir cilvēki, kuriem vienkārši nav citu iespēju izdzīvot. Šādiem cilvēkiem varētu palīdzēt tas, ka kredīta sniedzēji nevar rīkoties, kā ienāk prātā, bet tiek turēti zināmā rāmī. Kredītu nevajadzētu izsniegt 15 minūtēs, ja cilvēkam būtu jāgaida vismaz pāris dienas, līdz tiek pie naudas, viņš varētu atrast citus risinājumus savai problēmai un kredītu nemaz nepaņemt. Naudas tūlītēja pieeja ir vilinoša, bet bīstama. Patīkami, ka šis jautājums nonācis arī Saeimas darba kārtībā, un ceru, ka mediji sekos, kā interesēs lēmumi tiek pieņemti.”

Agnese Šurpicka, 
Kuldīgas novadā: 
”Ātros kreditētājus vajadzētu nevis ierobežot, bet iemācīt viņiem kaut nedaudz cieņas pret cilvēkiem. Pirms gada paņēmu kredītu un nedēļas laikā to atdevu, bet kopš tā laika man regulāri tiek sūtīts e-pasts ar it kā izdevīgiem kredītu piedāvājumiem. Esmu uz šīm e-pasta vēstulēm atbildējusi, laipni lūdzot, lai tās man vairs netiktu sūtītas, bet tik un tā tās regulāri jau atkal ir manā iesūtnē. Ja pat tik elementāra cieņa viņiem ir sveša, tad kā var lūgt, lai tiktu ievēroti saprātīgi parādu atdošanas nosacījumi!? Tāpat ir nepieņemami, ka blakus spēļu zālēm bieži vien ir lombardi un ātrās kreditēšanas iestādes. Tā tiek ekspluatēts cilvēku mirkļa vājums un pelnīts uz tā rēķina. Varētu šķist, kas gan tur tik grūts – neņem, ja nevari atdot! Bet kreditēšanas nozarē strādā eksperti, kuri zina, kā uzspiest uz cilvēku vārīgajām vietām. Domāju, ka ātrie kredīti jāpadara par risinājumu izmisumam, nevis par kārdinājumu apmierināšanas metodi, kā tas ir tagad.”

Uzziņa

5. jūnijā pirmajā lasījumā 
Saeima atbalstīja grozījumus 
Patērētāju tiesību aizsardzības 
likumā, kuri paredz:

* samērīgu procentu likmju piemērošanu aizdevumam;

* liegumu paņemt kredītu laikā no 23.00 līdz 7.00;

* noteikt ātro kredītu atmaksas grafiku, kurā maksājumi jāveic ne retāk kā reizi mēnesī;

* veicināt patērētāja maksātnespējas izvērtēšanu.

Pērn ātrajos kredītos izsniegti 
179, 86 miljoni eiro;

2013. gada decembrī Latvijā darbojās 53 licencētas nebanku kreditēšanas iestādes.

Pievienot komentāru

Komentāri (45)

 1. Sveiki,
  Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu ??? Vai jums parādā? Vai jums ir slikta kredītu? tu esi bijis noraidīts bankas, jums ir nepieciešams kredīts, lai uzsāktu uzņēmējdarbību ar savu ?, Mēs dodam aizdevumus cilvēkiem, neskatoties uz viņu nabadzīgām / slikta kredītu rādītājus. Mēs dodam veic gan biznesa un personīgo aizdevumiem ar ilgtermiņa un īstermiņa ilgumu jūsu izvēles. Mūsu aizdevums programmētājs ir ātrs un uzticams, piemēro šodien un saņemt tūlītēju lauku back.Our aizdevumi ir labi apdrošināts, 100% garantēta, un klienti ir pārliecināti maksimālu drošību. Plašāku izmeklēšanas sazinieties ar mums, izmantojot mūsu e-pasta adresi: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM) un saņemt savu aizdevumu šodien.

 2. Jums ir jebkāda veida finanšu grūtībās? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai nodzēstu savus parādus? Vai jūs gatavojas palielināt savas finanses? Jūs esat biznesa cilvēks, kas vēlas paplašināt viņa / viņas uzņēmums. Jums tiek aicināti sazināties ar reālo varonis, uzticību un efektīvu kreditēšanas uzņēmuma kredīta aizdevumiem. Es uzzināju gan privātpersonām un valdībai par mūsu augsto efektivitāti.

  Pakalpojumi ietver:
  * Personas Aizdevumi (Secure un bez tā)
  * Business Aizdevumi (Secure un bez tā)
  * Mājas uzlabošana
  * Izgudrotājs Kredīti
  * Auto Kredīti
  utt ..

  Lūdzu atgriezties pie mums, ja jums ir interese, caur (gkfinance01@gmail.com)

  Ar cieņu,
  Demetrios
   
  3% aizdevumu piedāvājums

 3. Anderson Loan Company Atbildēt

  labdien

  Jums ir jebkuras finansiālas problēmas, jūs nopietni nepieciešams steidzamu kredītu, jūs plānojat uzsākt savu biznesu? jūs esat parādā? Šī ir jūsu iespēja iegūt savu vēlmi, ticiet mums izturēties pret visa veida aizdevumi, skatīt zemāk. Mēs reģistrē, un uzņēmumam ir atļauts izsniegt aizdevumus ar procentu likmi 2 %, minimālais ilgums ir 6 mēneši un maksimālais ilgums ir 30 gadi. Mēs piedāvājam aizdevumus, sākot no $2,000 līdz 50 miljoniem ASV dolāru.
  Skatiet mūsu pakalpojumus zemāk;

  * Individuālie aizņēmumi (droša un nenodrošināto)
  * Uzņēmuma aizņēmumiem (droša un nenodrošināto)
  * Labiekārtošanas
  * Aizdevumu izgudrotājs
  * Auto aizdevumi
  * Kāzu hipotēku
  * Veselība aizdevumi u. tml.

  Tātad, ja jums ir interese vai nepieciešama papildu informācija, lūdzu atgriezties pie mums caur mūsu e-pastu (andersonloancompany@inbox.lv)
  Ar Dievu, visas lietas ir iespējams

  Sveicieni
  Belfene Brown….

 4. Anderson Loan Company Atbildēt

  labdien

  Jums ir jebkuras finansiālas problēmas, jūs nopietni nepieciešams steidzamu kredītu, jūs plānojat uzsākt savu biznesu? jūs esat parādā? Šī ir jūsu iespēja iegūt savu vēlmi, ticiet mums izturēties pret visa veida aizdevumi, skatīt zemāk. Mēs reģistrē, un uzņēmumam ir atļauts izsniegt aizdevumus ar procentu likmi 2 %, minimālais ilgums ir 6 mēneši un maksimālais ilgums ir 30 gadi. Mēs piedāvājam aizdevumus, sākot no $2,000 līdz 50 miljoniem ASV dolāru.
  Skatiet mūsu pakalpojumus zemāk;

  * Individuālie aizņēmumi (droša un nenodrošināto)
  * Uzņēmuma aizņēmumiem (droša un nenodrošināto)
  * Labiekārtošanas
  * Aizdevumu izgudrotājs
  * Auto aizdevumi
  * Kāzu hipotēku
  * Veselība aizdevumi u. tml.

  Tātad, ja jums ir interese vai nepieciešama papildu informācija, lūdzu atgriezties pie mums caur mūsu e-pastu (andersonloancompany@inbox.lv)
  Ar Dievu, visas lietas ir iespējams

  Sveicieni
  Belfene Brown

 5. AIZDEVUMA PIEDĀVĀJUMS !!!!

  Vai jūs kādreiz domājat, kā iegūt stresa brīvu aizdevumu no cienījamiem aizdevējs? Vai jums nepieciešama steidzama kredīta? Vai jums ir finansiāls atbalsts ir nepieciešams? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai samaksāt rēķinus vai nopirkt mājās? Vai jūs vēlaties uzņēmējdarbības savu, un jūs nezināt, kā iet par to? Apsveicam Jūs esat īstajā vietā, lai iegūtu aizdevumu ESTA Piedāvājam aizdevumu privātpersonām un uzņēmumiem ar zemu procentu likmi 2%, mūsu pakalpojumi ir ātri un pieejamu iegūtu vairāk informācijas ir, sazinieties ar mums pa e-pastu: (Kallycompanyloanhelp@gmail.com)

  Mūsu pakalpojumi ietver:
  * Personas Aizdevumi (Secured un bez tā)
  * Business Aizdevumi (Secured un bez tā)
  * Home Improvement
  * Investīciju aizdevumi
  * Citi Aizdevumi
  u.c. …
  Ja Jums ir interese, lūdzu, atgriezties pie mums pa e-pastu: (Kallycompanyloanhelp@gmail.com)

 6. Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai nodzēstu savus parādus / rēķinus, vai uzsākt uzņēmējdarbību? Tad apsvērt jūsu finanšu problēmas vairāk. Mūsdienu ekonomiskajā situācijā, atrast uzticamu finansēšanas avotus var būt nomākta un pilns ar vilšanās, bet ar mūsu sarežģītu aizdevuma atmaksas plānu, ikvienam Smiles mājas. Cincinnati Financial Corporation nodrošina finansējumu alternatīvo enerģiju, komerciālo nekustamo īpašumu projektiem un personas finansējumu; Tādējādi, organizējot aizdevumu ar mums ir vienkārša un tieša, ērts un ātrs. Mēs varam sniegt jums tūlītēju “principā” lēmumu, un mēs atradīsim jums daži no visvairāk konkurētspējīgas personas aizdevumu likmēm pieejama. Mēs piedāvājam garantēto aizdevumu pakalpojumus par jebkuru summu un uz jebkuru pasaules daļu par (privātpersonām, uzņēmumiem, Realtors un institūciju) mūsu lieliskā procentu likmi 3%. Mūsu komanda aizdevumu eksperti vispirms uzklausa mūsu klientu prasībām un pēc tam nodrošina viņus ar labāko aizdevumu risinājumus. Mēs piedāvāt aizdevumus, sākot no $ 100,000.00 Min. līdz $ 900,000,000.00 Max. 3% procentu likme par gada, aizdevumi, lai attīstītu savu biznesa paplašināšanai. Mums ir sertificēti, uzticami, droši, efektīvi, ātri un dinamiski. un sadarbojas finansists ar nekustamo īpašumu un jebkuras uzņēmējdarbības finansēšanas veidiem, mēs dodam no ilgtermiņa aizdevumu maksimāli 5yrs līdz 30 gadiem. Lūdzu, ja Jums ir interese par mūsu finanšu piedāvājumā, nevilcinieties sazināties ar mums: (cincinnatifc@hotmail.com), lai iegūtu vairāk informācijas paldies un gaidām jūsu atbildes …

 7. Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai samaksāt rēķinus? vajadzība
  personas vai uzņēmuma aizdevumu? Jums ir nepieciešams dažādas kredīta
  citiem mērķiem? Ja jā, lūdzu, sazinieties ar mums šodien
  (AustineDan413@gmail.com) kredītu.
  Mēs piedāvājam maksimālo aizdevumu 5,000.000.00 $. mēs piedāvājam
  aizdevums @ 3% fiksētā procentu likme uz laiku
  1-20 gadiem. Mēs jums labvēlības periodu divus mēnešus pirms
  Ikmēneša maksājumi sākas. Tātad, ja jūs interesē,
  Lūdzu, aizpildiet zemāk esošo formu un atgriezties pie mums,
  cik drīz vien iespējams pārstrādei.
  Pilns nosaukums: ……………….
  Nr: ……………….
  Age: …………………
  Adrese: …………….
  Pilsēta: …………………..
  Valsts: ………………
  Kredīta summa: …………..
  Termins aizdevuma: ………….
  Tālrunis: …………….
  Nodarbošanās: ……………….
  Ikmēneša ienākumi: …………..
  Aizdevuma mērķis: ……………..
  Vai esat prasījis aizdevumu pirms? ………….

 8. philipmarkloanfirm22@gmail.com Atbildēt

  Xmas Xmas kredīts?

  Kad vairs gulēja gultā par operācijas, kas ir liels naudas sods zēns, kad es nevaru pieminēt manu parādu slimnīcām un refinansēt un vajadzētu meklēt palīdzību no draugiem naudu man vajag šo laiku, lai atgrieztos mājās, un ceru, ka es nolēmu doties tiešsaistē, lai meklētu aizdevumu, un (philipmarkloanfirm22@gmail.co I) attiecība Kad ir noteikts 2% procentu likmi, es esmu ieinteresēts pieteikties tieši. Septiņu dienu laikā pēc mana lūguma mana parāda summa es savienot nemaksājot slēptās maksas un dēls, medicīnas rēķinus, jūs varat atsvaidzināt īres rēķinu un ieteiktu Planina katru aizdevuma pieteikuma sazināties ar manu parādu ödeyebilirim.philipmarkasy un drošu ekspluatāciju LON Company (philipmarkloanfirm22@gmail.com)

  Lūdzu, sniedziet mums informāciju aizpildīt kredīta pieteikuma veidlapu aizpildīt ..

  Vārds: ……………..
  Sex: ………….
  Valsts: …………….
  Priekšnoteikumi: ………………….
  Tālruņa numurs: …………….
  Mājas adrese: ……………….
  Kredīta summa: ……………….
  Avots: ……………………
  Ikmēneša ienākumi: ……………..
  Nodarbošanās: ……………………..
  Ko jūs domājat par nepieciešamību šo aizdevumu? ………………
  Vai jūs pieteikties kredītam pirms?
  Kā jūs zināt, mums? Pastu vai reklāmas pastu ……..

  Mēs esam Jūsu rīcībā.

 9. Sveiki skatītāji,

         tu esi bijusi liegta aizdevuma savā bankā, ir jūs finanšu haoss, vai jums ir nepieciešams kredīts, lai uzsāktu jaunu biznesu, samaksāt savu māju īri, nopirkt auto, nokārtot savu parādu un tik daudz lielāku finansiālo naudas problēmas I tikai gribu, lai jūs zināt, ka jūs tikko redzēt īsto vietu, lai saņemtu aizdevumu. Mēs christian organizācija, kas izveidota ar Philip Morgan kgs, lai palīdzētu tiem, kas ir finanšu problēmas?

   virs saraksta mēs tikko minēts mēs joprojām esam šeit, lai nodrošinātu sabiedrību pret interneta scam labi, Mums ir apstiprināti un reģistrēti aizdevumu aizdevējs, ko federālā pilnībā reģistrētas un apstiprinātas.

  Tātad, ja jums ir nepieciešams interesē aizdevuma lūdzu, nav bail vienkārši piemērot, un mēs apsolām, ka jūs saņemsiet savu aizdevumu reizi visu kārtību un noteikumus un nosacījums ir pieņēmis jums nekavējoties jūs saņemsiet savu aizdevumu zemāk ir mūsu uzņēmuma e-pasta adrese justies brīvi un droši sazināties ar mums jebkurā laikā e-pasts: (philipmorganloanservice00@gmail.com)

          Kredīta pieteikuma forma FILL un atgriezties pie mums ar informāciju ..

  Pilnais vārds: ……………..
  Sex: ………….
  Valsts: …………….
  Stāvoklis: ………………….
  Telefona numurs: …………….
  Mājas adrese: ……………….
  Kredīta summa: ……………….
  Ilgums: ……………………
  Mēneša ienākumi: ……………..
  Nodarbošanās: ……………………..
  Ko jūs domājat par šo aizdevumu nepieciešamību? ………………
  Vai esat prasījis aizdevumu pirms …….
  Kā jūs zināt par mums? pa pastu vai sludinājumu pastu ……..

  Mēs jūsu rīcībā.

 10. Vai jums ir nepieciešams finansiālu palīdzību? Mēs dodam no aizdevuma 2% ar procentu likmi, ja Jums ir interese sazinieties ar mums pa e-pastu: (amarjeetloaninvestmentworldwild@yahoo.com) sīkāku informāciju.

  * Commercial Kredīti.
  * Personal Aizdevumi.
  * Business Aizdevumi.
  * Investīcijas Kredīti.
  * Attīstība Kredīti.
  * Iegāde Kredīti.
  * Būvniecība aizdevumi.
  * Business Aizdevumi un daudz ko citu:

  mēs piedāvājam visu veidu aizdevumu labu pakalpojumu veidu, sazinieties ar mums pa e-pastu: (amarjeetloaninvestmentworldwild@yahoo.com)
  Ar laba vēlējumiem

  Mr.Amar Jeet

 11. Aizdevumi visu veidu vajadzībām
  Piedāvājam minimumu 10,000.00 eiro līdz 10 miljoniem eiro
  Ar zemu procentu likmi 2%
  aizdevums
  periods: līdz 25 gadiem atkarībā no aizdevuma summas, jums ir nepieciešams.
  klientiem ir
  Būt vecāki o F 18 gadi
  Šis darījums ir 100% drošs visiem clents
  Lai saņemtu pilnu informāciju par kredītu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu:
  (Daviesruthfirm@gmail.com)

 12. Nepieciešams steidzami aizdevumu, lai nomaksātu savus parādus? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai sāktu jaunu biznesu? Vai jums ir nepieciešams personas aizdevumu? Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumu pie procentu likmi 2%. Sazinieties ar mums šodien par e-pastu: (danieljohnfirm@gmail.com)

 13. Hello everybody, Es esmu Wilton Walker šobrīd dzīvo Texas U.S.A. Esmu atraitne brīdī ar trim bērniem, un es biju iestrēdzis tādā finansiālā situācijā, līdz 2016. gada maijam, un man vajadzēja refinansēt un samaksāt savu rēķinu un sākt uzņēmējdarbību. Es mēģināju meklē aizdevumu no dažādām aizdevumu uzņēmumiem, gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, bet nekad ar panākumiem, un lielākā daļa banku samazinājās manu kredītu. Bet kā Dievs būtu tā, man bija ieviesti, lai sieviete Dieva ar draugu nosaukts Morgan Steev un es saņēmu aizdevuma summa 900,000.00 $ un šodien esmu uzņēmuma īpašnieks, un mani bērni dara labi brīdī. Tātad mans draugs, ja jums ir jāsazinās jebkuru firma ar atsauci uz nodrošinātu aizdevumu ar 3% zemu procentu likmi un labākus atmaksas plānu un grafiku, lūdzu, sazinieties ar Mary Paul kundze (marypaulloan1@gmail.com) Viņš nezina, ka daru tas taču esmu tik laimīgs tagad, un es nolēmu ļaut cilvēkiem uzzināt vairāk par viņu, viņš piedāvā visa veida aizdevumi, lai gan privātpersonām, gan uzņēmumu un arī es gribu, lai Dievs svētī viņu vairāk. Jūs varat sazināties ar viņu caur viņa e-pastu, izmantojot: [marypaulloan1@gmail.com]

   Wilton Walker

  AIZDEVUMA PIEDĀVĀJUMS

 14. Vai jūs domājat, kā iegūt aizdevumu? Jūs nopietni nepieciešama steidzama aizdevumu, lai sāktu savu biznesu? Vai esat parādā? Šī ir jūsu iespēja, lai sasniegtu jūsu vēlmes, mēs piedāvājam individuālie aizņēmumi, biznesa aizdevumus un korporatīvo aizdevumu un visiem kredītiem ar procentu likmi 2% veidus, lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu (Hmark8648@gmail.com)

 15. Vai esat noguris meklē aizdevumiem un hipotēkām, tu esi bijis noraidīts pastāvīgi jūsu bankas un citas finanšu iestādes, mēs piedāvājam jebkura veida aizdevumu privātpersonām un juridiskām struktūrām zemu procentu likmi 2% .Ja jūs interesē, ņemot kredītu , nekautrējieties sazināties ar mums šodien, mēs apsolām jums piedāvāt labākos pakalpojumus ever.Just dod mums izmēģināt, jo tiesas process būs pārliecināt jūs. Kādas ir jūsu finanšu vajadzībām?

  Sazinieties ar mums pa e-pastu: [remy.credit111@gmail.com]

  Vai jums ir nepieciešams biznesa kredītu?
  Vai jums ir nepieciešams personas aizdevumu?
  Vai jūs vēlaties iegādāties auto?
  Vai jūs vēlaties, lai refinansēt?
  Vai jums ir nepieciešams hipotekāro kredītu?

  Vai jums ir nepieciešams milzīgs kapitāls, lai sāktu savu biznesa priekšlikumu vai paplašināšanu?
  Vai esat zaudējuši cerību un jūs domājat, ka nav nekādas izejas, un jūsu finanšu slogs joprojām pastāv?

  Lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums iespējams uzņēmējdarbības sadarbībai

  Sazinieties ar mums pa e-pastu: [remy.credit111@gmail.com]

 16. Kredīta piedāvājums.

  Laba diena,
  Esmu reģistrēta privāta naudas aizdevējs. Mēs dodam aizdevumus, lai palīdzētu cilvēkiem, uzņēmumiem, kas ir nepieciešams, lai atjauninātu savu finansiālo stāvokli visā pasaulē, ar ļoti minimālu gada procentu likmes, kā zema kā 3% gada laikā līdz 30 gadu atmaksas darbības laikā uz jebkuru pasaules daļu. Mēs dodam aizdevumus robežās no 5000 eiro līdz 100,000,000 eiro. Mūsu aizdevumi ir arī apdrošināts, maksimālu drošību ir mūsu prioritāte. Ieinteresētā persona būtu sazināties ar mums pa e-pastu: (ryankingfinancialservices1@gmail.com)

  Kredīta piedāvājums.

 17. Laba diena,

  Esmu reģistrēta privāta naudas aizdevējs. Mēs dodam aizdevumus, lai palīdzētu cilvēkiem, uzņēmumiem, kas ir nepieciešams, lai atjauninātu savu finansiālo stāvokli visā pasaulē, ar ļoti minimālu gada procentu likmes, kā zema kā 3% gada laikā līdz 30 gadu atmaksas darbības laikā uz jebkuru pasaules daļu. Mēs dodam aizdevumus robežās no 5000 eiro līdz 100,000,000 eiro. Mūsu aizdevumi ir arī apdrošināts, maksimālu drošību ir mūsu prioritāte. Ieinteresētā persona būtu sazināties ar mums pa e-pastu: (ryankingfinancialservices1@gmail.com)

  Kredīta piedāvājums.

 18. Sveiki, es esmu Alexis Rodriguez kungu, privāts aizdevumu aizdevējs, kas dod dzīves laikā alternatīvās aizdevumus. Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai jums ir nepieciešama kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir noraidīts ar bankām un citām finanšu iestādēm? Vai jums ir nepieciešams konsolidāciju aizdevumu vai hipotēku? Redzēt ne vairāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas pagātnē. Mēs aizdevuma līdzekļus privātpersonām nepieciešama finansiāla palīdzība, kas ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksāt rēķinus, ieguldīt uz uzņēmējdarbību likmi 2%. Es vēlos izmantot šo mediju, lai informētu Jūs, ka mēs padarīt uzticamu un saņēmēju palīdzību, un būs gatava piedāvāt jums aizdevumu. Tāpēc sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: (rodriguezloanfirm@gmail.com)

 19. Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka Leonardo Sanchez kungs, privāts aizdevumu aizdevējs ir atvērt finanšu iespēju ikvienam, kam vajadzīga nekādu finansiālu palīdzību. Mēs dodam no aizdevuma pie 2% procentu likmi privātpersonām, uzņēmumiem un uzņēmumiem saskaņā ar skaidru un saprotamā veidā un stāvoklī. sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: (sanchezloanfirm@gmail.com)

 20. aizdevumus visiem latviešu
  Vai jūs meklējat cienījamu un akreditēta privātā aizdevumu uzņēmumam, kas sniedz aizdevumus dzīves laikā iespēja ??? Mēs piedāvājam visu aizdevuma veidu, kas ir ļoti ātri un viegli veids Vai jums ir noraidīts ar bankas un citas finanšu iestādes? Vai jums ir nepieciešams konsolidāciju aizdevumu vai hipotēku? Meklēt ne vairāk, jo mēs esam šeit, lai visas jūsu finanšu nepatikšanas pagātnei. Tātad rakstiet mums šodien: (euchariadanielloanfirm @ gmail . com) pieteikties šim aizdevumam.

 21. Sveiki, es esmu Pedro Alex kungs, privāts aizdevumu aizdevējs, kas dod dzīves laikā
  alternatīvās aizdevumi. Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai jums
  nepieciešama kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir noraidījusi
  bankas un citas finanšu iestādes? Vai jums ir nepieciešams konsolidāciju aizdevumu vai
  hipotekāro kredītu? Redzēt ne vairāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas
  pagātnē. Mēs aizdevumu fondiem privātpersonām nepieciešama finansiāla palīdzība,
  kas ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksātu rēķinus, ieguldīt
  bizness likmi 2%. Es vēlos izmantot šo mediju, lai informētu Jūs, ka mēs
  padarīt uzticamu un saņēmēju palīdzību, un būs gatavi piedāvāt Jums
  aizņēmums. Tāpēc sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: (redroalexloan@gmail.com)

 22. Sveiki jums ir nepieciešams aizdevumu ar zemu procentu likmi 2%? Vai jums ir liegtas bankas aizdevumu, jo jums nav nekādu nodrošinājumu vai ir slikta kredītu? Vai esat noguris no bankas stress? Tad jums ir pareizā vietā, sazinieties ar mums tagad, izmantojot mūsu e-pastu (jelenaerkmanloancompany@gmail.com)

 23. Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai samaksāt rēķinus? Vai jums ir nepieciešams
  personas vai uzņēmuma aizdevumu? Ir nepieciešams kredīts, lai dažādi
  citiem mērķiem? Ja jā, lūdzu, sazinieties ar mums šodien pie
  (AustineDan413@gmail.com) aizdevumam.
  Mēs piedāvājam lielāko aizdevumu 5,000.000.00 $. Mēs piedāvājam
  aizdevums @ 3% fiksētā procentu likme uz laiku,
  1-20 gadiem. Mēs dodam divus mēnešus labvēlības periodu pirms
  ikmēneša maksājums sākas. Tātad, ja jūs interesē,
  lūdzu, aizpildiet zemāk esošo formu un atgriezties pie mums, jo
  drīz vien iespējams pārstrādei.
  Pilnais vārds: ……………….
  Dzimums: ……………….
  Age: …………………
  Adrese: …………….
  Pilsēta: …………………..
  Valsts: ………………
  Kredīta summa: …………..
  Ilgums aizdevums: ………….
  Telefona numurs: …………….
  personu skaits: ……………….
  Mēneša ienākumi: …………..
  Aizdevuma mērķis: ……………..
  Vai esat prasījis aizdevumu pirms? ………….

 24. Nepieciešams steidzami aizdevumu, lai nomaksātu savus parādus? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai sāktu jaunu biznesu? Vai jums ir nepieciešams personas aizdevumu? Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumu pie procentu likmi 2%. Sazinieties ar mums šodien par e-pastu: (richardjuniorloancompany@gmail.com)

 25. Hans Peter Kappens Atbildēt

  Mūsu pakalpojumi ir ātri un uzticami, aizdevumi ir apstiprināti 3 stundu laikā pēc pieteikuma saņemšanas. Mēs piedāvājam aizdevumus no vismaz 2000 $ līdz maksimāli $ 10000000. Mums ir sertificēti un jūsu privātumu ir 100% droša ar mums. Neuztraucieties par savu aizdevumu vai finansējumu un sazinieties ar mums šodien pa e-pastu (targo_bank@yahoo.com) un saņemtu savu tūlītēju kredīta apstiprinājums šodien.

 26. Mūsu pakalpojumi ir ātri un uzticami, aizdevumi ir apstiprināti 3 stundu laikā pēc pieteikuma saņemšanas. Mēs piedāvājam aizdevumus vismaz 2000 $ līdz maksimāli 10000000. $ Mums ir sertificēti un jūsu privātumu ir 100% droša ar mums. Neuztraucieties par savu aizdevumu vai finansējumu sazinieties ar mums šodien pa e-pastu (johnnyloanconsultant@gmail.com) un saņemt jūsu tūlītēju kredīta apstiprinājums šodien.

 27. Fast kredītu piedāvājums.

  Vai jums ir meklēt aizdevumu vai jums ir pieteikties aizdevumam, lai citur, un viņi ir neizdoties jums? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai uzsāktu uzņēmējdarbību, lai saņemtu savu self no parādiem, un jums ir bijis meklējot legit un uzticamu aizdevumu aizdevējs, kas dos jums aizdevumu ar īsākā laikā bez kavēšanās @ zemāko procentu likmi 2% ??? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai padarītu jūsu sirds vēlme nāk caur, sazinieties ar mums šodien (lukasmatovickreditoffer@gmail.com) mēs garantējam jums, lai kalpotu jums labāk vairāk nekā jebkurš cilvēks var darīt, lai jūs ar Dieva žēlastību !!! !

 28. Hans-Peter Kappens Atbildēt

  Mūsu pakalpojumi ir ātri un uzticami, aizdevumi ir apstiprināti 3 stundu laikā pēc pieteikuma saņemšanas. Mēs piedāvājam aizdevumus no vismaz 2000 $ līdz maksimāli $ 10000000. Mums ir sertificēti un jūsu privātumu ir 100% droša ar mums. Neuztraucieties par savu aizdevumu vai finansējumu un sazinieties ar mums šodien pa e-pastu (johnnyloanconsultant@gmail.com) un saņemtu savu tūlītēju kredīta apstiprinājums šodien.

 29. Pan Hans-Peter Kappens Atbildēt

  Mūsu pakalpojumi ir ātri un uzticami, aizdevumi ir apstiprināti 3 stundu laikā pēc pieteikuma saņemšanas. Mēs piedāvājam aizdevumus no vismaz 2000 $ līdz maksimāli $ 10000000. Mums ir sertificēti un jūsu privātumu ir 100% droša ar mums. Neuztraucieties par savu aizdevumu vai finansējumu un sazinieties ar mums šodien pa e-pastu (johnnyloanconsultant@gmail.com) un saņemtu savu tūlītēju kredīta apstiprinājums šodien.

 30. Vai jums nepieciešama aizdevuma? Jūs vēlaties būt finansiāli stabils? Vai jūs vēlaties, lai paplašinātu savu biznesu? Piedāvājam uzņēmuma aizdevums, auto aizdevumu, biznesa aizdevums, personas aizdevums un Ziemassvētku aizdevumu? mēs dodam no aizdevumu ar ļoti zemu procentu likmi 2% ilgstošu komfortu, kas ir apgrozāmi. Šis piedāvājums ir atvērta visiem, lūdzu sazinieties ar mums, izmantojot mūsu e-pastu uz (dexterjonesloan@gmail.com)

 31. fernando henrietta Atbildēt

  aizdevums! aizdevums !! aizdevums !!!
  Vai jūs meklējat cienījamu un akreditēto privāto aizdevumu uzņēmumam aizdevumu, kas dod dzīves laikā iespēja. Mēs nodrošinām visu aizdevuma veidu ļoti ātri un viegli veids, personas aizdevums, auto aizdevums, mājas aizdevums, students aizdevums, Biznesa kredīts, investīciju aizdevumu, parādu konsolidācijai, un vairāk. Vai jums ir noraidīts ar bankām un citām finanšu iestādēm? Vai jums ir nepieciešams konsolidāciju aizdevumu vai hipotēku? Meklēt ne vairāk, jo mēs esam šeit, lai visas jūsu finanšu nepatikšanas pagātnei. Mēs aizdevumu fondiem, lai privātpersonām un uzņēmumiem, kam nepieciešama finansiāla palīdzība ar likmi 2%. Nav sociālās apdrošināšanas numurs nepieciešams un nav kredīta pārbaude nepieciešama, 100% garantēta. Es vēlos izmantot šo mediju, lai informētu Jūs, ka mēs padarīt uzticamu un saņēmēju palīdzību, un mēs būsim priecīgi piedāvāt Jums aizdevumu.
  Tātad rakstiet mums šodien: (fernandohenrietta@gmail.com) pieteikties aizdevumam tagad.

 32. Sveiki,
  Esmu Juan Diego, privāts aizdevumu aizdevējs, kas dod dzīves laikā alternatīvās aizdevumus. Vai jums ir nepieciešams kredīts steidzami, lai nomaksātu savus parādus, vai jums ir nepieciešams kredīts, lai uzlabotu savu biznesu? Jums ir noraidīti ar bankām un citām finanšu iestādēm? Vai jums ir nepieciešams konsolidāciju aizdevumu vai hipotēku? meklējat vairāk, jo mēs esam šeit, lai visas jūsu finanšu problēmas lieta par pagātni. Mēs aizdod līdzekļus privātpersonām nepieciešama finansiāla palīdzība, kas ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksāt rēķinus, ieguldīt uz uzņēmējdarbību ar likmi 2%. Es vēlos izmantot šo mediju, lai informētu Jūs, ka mēs piedāvājam uzticamu un saņēmēju palīdzību, un būs gatava piedāvāt aizdevumu. Tāpēc sazinieties ar mums šodien pa e-pastu:
  (diegosaintloans@outlook.com)

 33. Vai jums nepieciešama aizdevuma? Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka Jane Alison kundze, privāts aizdevumu aizdevējs ir atvērt finanšu iespēju ikvienam, kam vajadzīga nekādu finansiālu palīdzību. Mēs dodam aizdevumus pie 2% procentu likmi privātpersonām, uzņēmumiem un uzņēmumiem ar skaidru un saprotamā veidā un stāvoklī. sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: (saintloanss@gmail.com)

 34. UniCredit Finance uzņēmumi

  777 # Romas dzelzceļa stacijā Road, italy
  Tel: +393512646127

  Laba diena visiem izlasot mūsu post online es saņemšanu no
  e-pasts. Paldies, lai atbildētu uz manu reklāmu. Vispirms ļaujiet man iepazīstināt sevi
  uz jums esmu Mr.Mr.Kenneth E Credit Company. Attiecībā uz e-pastu, mēs esam gatavi
  piedāvāt aizdevumus sabiedrības locekļiem par 2% gadā, bez jebkādām pārbaudēm
  un kredītu melnajā sarakstā. Mēs piešķirt kredītu, kas ir robežās £ 5,000.00 līdz
  £ 40,000,000.00 no Apvienotās Karalistes. Mēs piedāvājam bezmaksas aizdevumus, jo es
  bijās Dieva, un aizdevējs nevar pieņemt chances.only interesēt personai būtu
  contanct mums uz mūsu privety e-pastu: (edwardkennethcredit@gmail.com)

  Mēs dodam aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem un sadarboties neatkarīgi
  no viņu ģimenes stāvokļa, dzimuma, reliģijas, un vieta, bet ir jābūt juridiskai
  nozīmē atmaksāt aizdevumu noteiktajā laikā, un stingri, lai būtu
  cienīgs uzticības ..

  Paldies par sapratni..

  Sveicieni No Mr.Kenneth E

 35. Sveiki,
  Vai Jūs esat uzņēmējs vai sieviete? Ja kādā finanšu putru vai jums ir nepieciešama nauda, lai sāktu savu biznesu? Jums ir nepieciešams kredīts, lai samaksāt parādu? Ja Jums ir zems kredīta score un bankas / citas vietējās finanšu institūcijas ir grūtības saņemt aizdevumus no? Personal Loan, Business Expansion, Uzņēmējdarbība un apmācība, parādu konsolidācijai, grūti naudas aizdevumi. Nu, jums ir nepieciešams aizdevumu vai finansējumu jebkādu iemeslu dēļ. Mēs piedāvājam aizdevumus ar zemu procentu likmi 2%, lūdzu, sazinieties ar mums ar pastāvīgu pavadoni kredītu caur šo e-pastu (gonzalezandresloan@gmail.com)

 36. Sveiki,
  aizdevuma piedāvājums

  dod dzīve laika alternatīvās aizdevumus.
  Jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai jums ir nepieciešama kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu?
  jūs esat noraidīja
  bankas un citas finanšu iestādes?
  Jums ir nepieciešams konsolidāciju aizdevumu vai hipotēku?
  izskatās ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visas jūsu finanšu nepatikšanas pagātnei. Mēs aizdot naudu privātpersonām
  nepieciešama finansiāla palīdzība, kas ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda
  samaksāt rēķinus, ieguldīt biznesā ar 2% likmi. Es vēlos izmantot šo mediju, lai informētu, ka mēs piedāvājam uzticamu palīdzību un saņēmēju, un būs gatavi piedāvāt Jums sazināties ar mums loan.So šodien pa e-pastu: (paulloanfirms@gmail.com)

 37. Piesakies uz Ziemsvētki aizdevumu tagad, izmantojot šo e-pasta adresi (mrsnellysparkloancompany50@gmail.com)

 38. kā es saņēmu savu aizdevumu, un kā jūs varat saņemt savu aizdevumu Atbildēt

  Šī informācija es esmu iet visā pasaulē palīdzēs ikvienam / organizāciju nepieciešama jebkāda veida aizdevumu, jo es tikko saņēma biznesa aizdevumu no šo lielisko privāto aizdevumu aizdevējs sauc Viggo Davis kungs, šo brīnišķīgo cilvēks Viggo kungs palīdzēja man ar aizdevumu, kad citi firmas gan privātpersonu un uzņēmumu pagriezās manu lūgumu līdz es atklāju kungu Viggo Davis, kurš varēja man palīdzēt ar biznesa aizdevumu. Tāpēc es esmu iesakot ikvienam / organizāciju nepieciešams aizdevums, piemēram: celtniecības aizdevumi, attīstības aizdevumiem, hipotekāro kredītu, nekustamā īpašuma aizdevumiem un daudz ko citu pie 2% procentu likmi. Es jūtos pārsteigts ar saviem pakalpojumiem, kas ir iemesls, kāpēc es esmu iet šo svarīgo informāciju visā pasaulē, lai ikvienam, kam nepieciešama jebkāda veida aizdevumu vajadzētu sazināties ar Mr Viggo pa e-pastu (viggodavis@yahoo.com) Betty HORD pēc nosaukuma.

 39. Dear Sir / Madam LOAN cik ātri vien iespējams 2 dienu laikā. Jose Micro finanšu fonds Plc Tirdzniecības un Personal, X-mas Loan, House Loan 2% procentu rate.Interested personām vajadzētu sazināties ar kredītspeciālistu pa e-pastu ar zemāk informāciju: VĀRDS: ….. Uzvārds: .. …. VALSTS: ……. Tālruņa numurs: ….. Nodarbošanās: …… AGE: …………. Dzimums: …. ..MARITAL STATUS: …… Kredīta summa nepieciešami: …… Ikmēneša ienākumi …… AIZDEVUMA ILGUMS: …… Officer nosaukums: Aizdevuma Investment piedāvājums E-pasts: josedennisonloans007 @ googlemail. com Paldies un Dievs svētī Sveicieni, Mr.Jose DENNISON

 40. Mans vārds ir Mrs.Juliet Quin. Es dzīvoju Kanādā, un es esmu laimīgs sieviete šodien? un es teicu manu self, ka jebkurš aizdevējs, kas glābtu savu ģimeni no mūsu sliktas situācijas, es atsaukšos jebkuru personu, kas meklē aizdevumu, viņš man iedeva laime mani un manu ģimeni, es biju vajadzīga aizdevumu $ 30,000.00 uz sākt savu dzīvi visā, kā es esmu vientuļā māte ar 3 bērniem es satiku šo godīgs un Dievs baidoties cilvēks aizdevumu aizdevējs, kas man palīdzēt ar aizdevumu $ 30,000.00 Kanādas dolārs, viņš ir Dievs baidoties cilvēks, ja jums ir nepieciešama aizdevuma un jums būs jāmaksā atpakaļ aizdevums, lūdzu,

  sazinieties viņam saku, ka ir Mrs.Juliet Quin ka jūs nosūtīt viņam. Sazinieties ar Mr Larry Perez pa e-pastu: (businessfinances@hotmail.com)

 41. Martin Frederick Atbildēt

  Sveiki,

  Mēs Martin Aizdevums Investīcijas, specializējas organizējot aizdevumu jebkuru summu, garākus atmaksas termiņus. Kreditori Finanšu Loan Service piedāvājums biznesa aizdevums, mājas aizdevums, personas aizdevums, auto aizdevumu, studējošā kredīts, Dept Konsolidācija, Loan uzņēmējdarbības uzsākšanas. Vai jums ir mazs vai liels projekts, lai finansētu? up un uzņēmējdarbības paplašināšanai, nekustamais īpašums un Hipotēkas visi 3% procentu likmi pretendentiem visu kredītu veidiem.
   
  Mēs Martin Aizdevuma Investment piedāvā vienu no zemākajiem aizdevumu likmēm un mūsu pakalpojums ir ātrs un stress free. Mūsu prioritāte ir Jūsu kopējā apmierinātība! Mūsu mērķis ir, ka jums patiks mūsu sniegto pakalpojumu no sākuma līdz noslēgumam. Interesē jauns pretendents aizdevumam vajadzētu sazināties ar [loanmarkerting1@gmail.com] Administratīvā direktora vairāk informācijas.

  gaida jūsu steidzami pastu tagad.

 42. Vai jums ir nepieciešams kredīts? Vai Jūs esat biznesa vīrietis vai sieviete, un jums ir nepieciešams kredīts, lai palielinātu savu biznesu ?? Vai jums ir nepieciešams kapitāls, lai uzsāktu uzņēmējdarbību? Neatkarīgi no jūsu aizdevumu problēmas varētu būt, šeit nāk jūsu palīdzību, jo mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām un uzņēmumiem par zemu un pieejamu procentu likmi.
  Sazinieties ar mums šodien (carrenbenfirm@outlook.com), lai saņemtu savu aizdevumu šodien.

 43. Vai jūs jebkurā finansiālās grūtībās? vai jums ir sapnis
  montēt jaunu biznesa paplašināšanas / uzņēmumu? Jums nepieciešams
  aizdevums, lai nomaksātu rēķinus, parāda konsolidāciju,
  auto aizdevumu, mājas kapitāla aizdevumu vai personas aizdevumu? mēs dodam
  gan nodrošināto un nenodrošināto aizdevumu ar zemu procentu likmi
  3% līdz gada sazinieties ar mums tagad, lai saņemtu sīkāku informāciju par manu e-pastu:surewaysfinancialaid@gmail.com

 44. Es alrick asvald, leģitīms un Cienījams naudas aizdevējs. Mēs aizdot līdzekļus, lai privātpersonām nepieciešama finansiāla palīdzība, mēs dodam aizdevums cilvēkiem, kuriem ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksāt rēķinus, ieguldīt uz uzņēmējdarbību.
  Vai esat bijis meklē aizdevumu? Jums nav jāuztraucas, jo jums ir īstajā vietā es piedāvāt aizdevumu ar zemām procentu likmi 4%, tādēļ, ja jums ir nepieciešama aizdevuma Es gribu jums vienkārši sazināties ar mani caur šo e-pasta adrese: (alrickasvald20@yahoo.com )

  Informācija, kas nepieciešama no jums ..

  Pilna Vārdi …………
  Valsts ………….
  Valsts …………..
  Sex ………….
  Vecuma ………….
  Mājas adrese …………..
  Personal Tālruņa numurs ………….
  Mājas tālruņa numurs …………..
  Ikmēneša ienākumi ………….
  Aizdevuma summa nepieciešama ………….
  Aizdevuma termiņš ………………

 45. AIZDEVUMA PIEDĀVĀJUMS Atbildēt

  GARANTIJA TRUST PLC

  Vai esat biznesa cilvēks vai sieviete? Vai jūs uz finansiālās grūtībās, un jums ir nepieciešams kredīts, lai sāktu savu biznesu, aizdevumu, lai norēķinātos savu parādu, vai samaksāt rēķinus vai uzsākt jauku biznesu.
  Vai jums ir zems kredīta score, un jums ir atrast ir grūti iegūt kapitālu / aizdevumu no vietējām bankām un citām finanšu iestādēm? Vai jums ir nepieciešams aizdevumu vai finansējumu jebkādu iemeslu dēļ? Mēs piedāvājam aizdevumu ar zemu procentu likmi 2% un bez kredīta pārbaude, mēs piedāvājam personas aizdevumiem, parādu konsolidācijai aizdevumi, riska kapitāls, biznesa aizdevumiem, izglītības aizdevumi, mājokļu kredīti vai aizdevumi kāda iemesla dēļ, tajā diapazonā lats 1,000.00 lats 80,000.00.CONTACT VIA:
  (GUARANTEELOANFIRM@hotmail.com)

Draugiem Facebook Twitter Google+