Mobilā versija
+1.7°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
17. septembris, 2014
Drukāt

Pretīgi būt nelaimīgam! Kā tikt vaļā no šīs sajūtas

1. Kad galva ir pārbāzta neizmantotām gudrībām

1no4
Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com
Foto – Shutterstock.com

Cilvēki, no kuriem jau pa gabalu manāms “nelaimīguma smārds”, var būt pat pievilcīgi, labi izglītoti un kārtīgi, taču… no viņiem it kā neizskaidrojamu iemeslu dēļ gribas bēgt. Vai vienkārši distancēties. Nostrādā instinkti!

Starp šādiem cilvēkiem mēdz būt tādi, kas tiecas augt, pašattīstīties, nodarbojas ar sportu un jogu. Reizēm viņi cenšas radīt ilūziju, ka viss ir brīnišķīgi un visādi uzmundrina. Taču “šleifīti” visam ar to nepārsiesi. Viņa nelaimīgumu tāpat pamanīsi. Un, kā zināms, cilvēks savu smaržu nejūt – to var just tikai no malas.

Uzdrošināšos pieņemt, ka iemesls ir galva, kas piebāzta ar neizmantotām zināšanām par dzīvesmākslu.

Kad satura daudzums, ko cilvēks uzņem, daudzkārt pārsniedz viņa spēju rīkoties un uzsūkt zināšanas, izdzīvot tās caur sevi, rodas informācijas intoksikācija. Tas noved pie enerģētiskiem blokiem un iekšējas dalīšanās.

Ja tu līdz dziļumiem kaut ko esi sapratis, bet nerīkojies (spriedumi, prāta apsvērumi un skaisti loģiski izklāsti neskaitās), zināšanu enerģija sāk stagnēt, izsauc iekšēju disbalansu un patstāvīgu neapmierinātību. Un tad vēl “nostrādā” mūsu bioloģija – ja mēs rīkojamies un jūtamies veidā, kas saistīts ar nelaimīgumu, tad nelaimīguma smārds kļūst mūsos pats par sevi esošs. Tāpēc arī saka, ka pašattīstībā nav ceļa atpakaļ! Ja esi sevī ielaidis zināšanas, esi gatavs tās likt lietā.

Iedarbības spēks atkarīgs no tās informācijas iekļūšanas dziļuma. Virspusējā līmenī šīs norises ir praktiski nepamanāmas un relatīvi drošas. Bet, jo gudrāks cilvēks un jo vairāk spējīgs nevis vienkārši uzzināt, bet arī izprast, jo dziļāk iekļūst informācija – procesi jau ir neatgriezeniski.

Man arī savulaik nācās atmazgāt paša iekšējo netīrību, kas bija ierakusies, ieķepusi manī pa neskaitāmiem gadiem, kuros centos uzspiest realitāti savai gaidu konstrukcijai. Šodien skatos uz pasauli tikai un vienīgi ar asu jautājumu: “Kā?”

No “nelaimīguma kaites” ārstējas kompleksi, tā kā paralēli tiešiem iemesliem ir pietiekami spēcīgi ieraduma faktori – ķermeņa mehāniku ar “prātīgiem secinājumiem” neizmainīt. Vajadzīga mērķtiecīga darbība, kas maina iestagnējušu uzvedību.

  1. Kad galva ir pārbāzta neizmantotām gudrībām
  2. Nulles punkts. Nelaimīgumam ir muļķīga smaka un apkārtējie to jūt
  3. 1. Žēlabas - galvenā nots nelaimīguma smakā
  4. 2. "Tu man esi parādā" - nez no kurienes izdomāja nelaimīgais, ieraudzījis jūs pirmo reizi

Pievienot komentāru

Gribi pilnībā mainīt stilu? Kā spert pirmo soli, iesaka stiliste Una BernatovičaLūdzu, pastāstiet, kas jādara, lai sieviete pilnībā mainītu savu stilu! Kā panākt efektu, lai neviens viņu vairs nepazīst? ILONA KULDĪGĀ
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+