Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
8. jūlijs, 2014
Drukāt

8 lietas, par kurām jums nevienam nav jāatskaitās (5)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

1. Jums nav nevienam jāskaidro dzīves situācija, kurā atrodaties

Ja jūs dzīvojat civillaulībā, bieži maināt dzivesvietu vai dzīvojat ar vecākiem, kaut jums jau sen nav 20, jums nevienam nav jāatskaitās, kādēļ ir tieši tā. Galvenais, lai pats būtu skaidrībā ar savu dzīvi.

2. Jums nevienam nav jāskaidro savas dzīves prioritātes.

Jums ir pašam savas domas par to, ko var izdarīt jūsu tuvinieku un jūsu paša komfortam un laimei – tā arī ir jūsu galvenā prioritāte. Tā kā mēs katrs esam unikāls un mums ir atšķirīgas vērtības, sapņi un mērķi, cilvēku prioritātes atšķirsies. Tikai jūs paši nosakāt savējās, un nevienam par tām nav jāatskaitās.

3. Jums nav obligāti jāatvainojas, ja jums nav žēl.

Ja jūs nenožēlojat savu rīcību un joprojām uzskatāt, ka kādam nebija taisnība vai īpaši nealkstat piedošanas, jums nav obligāti jāatvainojas. Daudzi cilvēki cenšas pārāk ātri atvainoties, lai ātrāk sadziedētu rētas, kuras vēl nav gatavas dziedināšanai. Tad var kļūt pat sliktāk.

4. Jums nav jāatskaitās nevienam par laiku, ko esat pavadījis vienatnē.
Daudzi baidās būt rupji, antisociāli, ja maina plānus un atsakās no piedāvājuma, jo viņiem vajag pabūt vienatnē ar sevi, lai atslābinātos, “pārlādētos” vai vienkārši palasītu labu grāmatu. Patiesībā tāda pauzes paņemšana ir ļoti normāla jebkuram no mums.
5. Jums nav jāpiekrīt kāda cita personīgajai pārliecībai.
Vienkārši tāpēc, ka kāds aizrautīgi runā par savu pārliecību, nevajag visam piekrist. Ja nepiekrītat otra idejām, nav taisnīgi pret sevi un citiem izlikties, ka piekrītat. Labāk mierīgi iebilst nekā uzkrāt neapmierinātību un vilšanos.

6. Jums nav obligāti jāsaka “jā”.

Jums ir tiesības teikt arī “nē”, ja kaut kam nepiekrītat. Lielākus panākumus visās sfērās gūst cilvēki, kas prot atteikt visam, kas nav viņu prioritāte. Atzīstiet citu cilvēku laipnību un esiet pateicīgi, bet droši sakiet “nē” visam, kas novērš jūs no personīgajiem mērķiem.

7. Jums nav jāatskaitās par savu izskatu.

Jūs varat būt tievs vai resns, garš vai īss, simpātisks vai vienkārša izskata, bet jums nevienam nav jāskaidro, kādēļ izskatāties tieši tā. Jūsu izskats ir tikai jūsu darīšana. Neļaujiet ārējam izskatam noteikt jūsu pašvērtējumu.

8. Jums nav jāatskaitās nevienam par savu izvēli attiecībās.

Reizēm cilvēki izsaka neiederīgas piezīmes par cita romantiskajām attiecībām. Droši vien kāds ir teicis, ka jūs “neesat ideālais pāris” vai ka jums vajag sev pameklēt kādu citu. Tomēr – jums nevienam šajā jautājuma nav nedz jāpakļaujas, nedz jāatskaitās. Dzīvojiet paši savu dzīvi.

Izmantots materiāls no top.theo.st

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Dzīvojiet paši savu dzīvi……lūk tā, patika!

  2. Jāatskaitās ir pašam sev un arī viesiem tiem, uz kā rēķina notiek dzīve saskaņā ar saviem uzskatiem, par ko it kā nav jātskaitās..

    • piekrītu Laimdota teiktajam Atbildēt

      Protams! Tie “savu uzskatu izdzīvotāji” visbiežāk dzīvo uz vecāku/sabiedrības/bērnu/nelaulātā/ otrās pusītes vecāku rēķina. Un ar to, ka dzīve nav sakārtota, vēl lepojas.

  3. Absolūti nepiekrītu! Mūža galā mums visiem būs jāatkaitās Dieva priekšā par visu, aboslūti visu, ko esam paveikuši šajā dzīvē. Tie, kas nenožēlos savus grēkus un ne lūgs Kristum piedošanu par saviem grēkiem, mūžīgi mūžos degs Ellē. Mēs nekad neesam vienatnē. Viesuesošais Dievs venmēr stāv līdzās un vēro mūs un gādā, lai mēs To klusuma brīžos lūgtu un dievinātu. Tas ir patiesa kristieša peinākums sludināt tā Dieva Kunga vārdus un pārliecināt nekristiešus ar viesiem līzekļiem par Jēzu Kristu un pret homoseksuālismu. Grēka pieļaušana ir grēka atbastīšana un tas ir grēks! Mums vienmēr jāsaka “jā” Jēzum Kristum. Mūža galā mums visiem būs jāatkaitās Dieva priekšā par visu, aboslūti visu, ko esam paveikuši šajā dzīvē.

Draugiem Facebook Twitter Google+