Foto – Shutterstock.com

Kāpēc rodas mioma. Netradicionāla versija 1

Ārste N. Volkova savā grāmatā “Populārā psihoginekoloģija” raksta:

Reklāma
Reklāma
Veselam
8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm
Kokteilis
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu
Lasīt citas ziņas

“Labdabīgs dzemdes vēzis, kuru bieži sauc par fibromiomu, rodas no muskuļaudiem… Pacientes ar miomām atšķiras ar to, ka ilgstoši jutušas aizvainojumu pret saviem tuviniekiem, viņām ir tieksme uz sliktu garastāvokli un depresiju. Tāds psihes stāvoklis nomāc vielmaiņu organismā un noved pie endokrīnās sistēmas izmaiņām fiziskā līmenī. Dzemde ir kā “ligzda” jaunas dzīvības attīstībai un bērna “radīšanai”. Par to, ka grūtniecība spēj atraisīt radošumu, labi zināms sievietēm, kuras piedalījušās autorprogrammā par bērnu audzināšanu pirms dzimšanas. Daba mūsos ir ielikusi mātes instinktus, lai varētu turpināt dzimtu, bet mūsdienu sieviete bieži tos apspiež. Dzimstības ierobežošana, kontracepcija un aborti rada “plaisas” sievietes zemapziņā, kas neizpilda tai paredzēto uzdevumu. Miomas veidošanās gadījumā vajag steidzami atklāt sevī talantus, garīga pacēluma dvēseles stāvoklis, radoša sajūsma un entuziasms par brīnumainiem tēliem spēj palīdzēt izveseļot dzemdi 6-12 mēnešu laikā.”

Aleksandrs Astrogors savā grāmatā “Slimību grēksūdze” raksta:

CITI ŠOBRĪD LASA

“Visvairāk dzemdē attīstās audzēju slimības. Turklāt tās mēdz būt labdabības un ļaundabīgas. Karmiskā medicīna jau skaidroja, ka audzējs – tas ir aizvainojums. Neba nejauši sakām: “Ko tu uzpūties? Tu ilgi vēl pūtīsies?” Tā arī aug audzējs – aizvainojums, kamēr ar to “nēsājas”. Tā veidojas dzemdes mioma…

Labdabīga mioma liecina par to, ka vispārīgi jūs esat labs, labsirdīgs cilvēks, tikai nemākat piedot vai nevēlaties. Ķirurgs izgriež miomu, taču dvēseliskie aizvainojumi tā netiek likvidēti, neaiziet no jūsu dvēseles, sēž “uz jūsu sirds”, iestrēgst jūtās, sasprindzina apziņu, taču lokalizeēcijas viss sievišķās būtības orgānā – dzemdē, tādēļ audzējs var atgriezties tajā pašā vietā.

Cita lieta – ļaundabīgs audzējs. Pašā vārda saknē “ļaun-“, ar kuru jūs vēlaties atriebties pāridarītājam. Jūs esat gatavas nogalināt, iznīcināt viņu, taču ar to arī parakstāt sev fatālu spriedumu ne tikai savai veselībai, bet arī dzīvei.

Bez audzējiem dzemdē un muskuļaudos bieži veidojas miomas (fibroīdi) – muskuļaudu mezgliņi. Tie veidojas, kad kādu neieredzi no visas sirds. Dažām tā paša iemesla dēļ rodas polipi, kas nozīmē – sastingušas sevis žēlošanas asaras. Uz katru jūsu dvēseles asaru, kas ietver jūsu problēmu – viens polips.

Tādēļ gribas lieku reizi atgādināt: nenēsājiet sevī aizvainojumu, nežēlojiet sevi, citādi depresija būs pastāvīgs jūsu līdzgaitnieks. Bet mūžīgās mokošās domas par savu sievietes lomu rada galvassāpes un migrēnes, kuras pavada sieviešu slimības…”

Pēc zhalevich.com materiāla