Mobilā versija
+11.9°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
7. aprīlis, 2014
Drukāt

Salāti no bumbieriem, siera un pekanriekstiem

Foto - plufit.ruFoto - plufit.ru
Ļoti vienkārši un skaisti “vertikālie salāti” ar bumbieriem, riekstiem un sieru. Ideāla harmonija starp saldo augli, medu ar apgrauzdētiem pekanriekstiem, kressalātiem un sieru.
Sastāvdaļas:
4 bumbieri
2-3 krūzītes kressalātu
puskrūzīte apgrauzdētu pekanriekstu
ceturtdaļkrūze Fetas siera vai zilā pelējuma siera
Mērcei:
medus
citronu sula
Kā gatavot?
1. Pārgriezt bumbierus horizontāli 3 vai 4 daļās, atkarībā no to lieluma.
2. Ar nazi uzmanīgi atdalīt augļu vidu, apslacīt ar citronu sulu, lai nebrūnētu.
3. Sagriezt pekanriekstus. Sarīvēt sieru un samaisīt ar kresesalātiem.
4. Izlikt salātus: pirmajā slānī apakšējo augļu daļu apsmērēt ar medu, uzlikt riekstus, sieru, salātus, apsmērēt nākamo augļa daļu ar medu un pārējām sastāvdaļām, tāpat ar nākamo (-ajām) kārtām.
Recepte no plufit.ru

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+