×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
29. marts, 2012
Drukāt

“Tulūzas šāvēja” tēvs sūdzēs tiesā Francijas policiju

mera

“Tulūzas šāvēja” Muhameda Merā tēvs Muhameds Benalels Merā (attēlā) nolīdzis alžīriešu advokātu, lai iesūdzētu tiesā Francijas policiju par dēla nogalināšanu policijas operācijas laikā, aģentūrai AFP apliecinājis nolīgtais jurists.

“Merā kungs vakar ieradās mūsu birojā Alžīrā, lai oficiāli lūgtu mūs iesūdzēt franču drošības dienestu RAID par procedūras neievērošanu, mēģinot sagūstīt Muhamedu Merā, un viņa slepkavību,” atklāja advokāts Zahia Moktari. “Merā kungs uzskata, ka viņa dēls tika noslepkavots. Viņš lūdza mums iesniegt sūdzību pret Francijas drošības dienestu. Mēs sāksim procedūru tiklīdz tiks pabeigta apbedīšana.” Moktari norādīja, ka Francijas un Alžīrijas starpā noslēgtā konvencija, ļauj advokātiem ierosināt lietu abās valstīs.

23 gadus vecais alžīriešu izcelsmes Francijas pilsonis Merā, kuram pēc paša vārdiem bijušas saites ar starptautisko teroristu tīklu “Al Qaeda”, šomēnes Tulūzā un tās apkaimē nošāva septiņus cilvēkus, arī trīs ebreju bērnus. Pats Merā tika nogalināts 22. martā policijas operācijas gaitā. Noziedznieks tiks apbedīts Alžīrijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+