×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
31. jūlijs, 2012
Drukāt

“Tumšais bruņinieks atgriežas” atzīta par desmito visu laiku labāko filmu

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Pēc izmaiņām balsošanā kino vietnes IMDB lietotāji šomēnes iznākušo filmu “The Dark Knight Rises” (“Tumšais bruņinieks atgriežas”) ierindojuši labāko filmu saraksta 10.vietā.

No 17.jūlija 250 labāko filmu sarakstā var nonākt tikai tās kinolentes, par kurām nobalsots vismaz 25 000 reižu, nevis 3000, kā tas bija iepriekš. Tā rezultātā vairākas filmas zaudējušas vietu sarakstā, piemēram, amerikāņu režisora Vesa Andersona filma “Moonrise Kingdom” (“Pusmēness karaļvalsts”) un “oskarotā” filma “Life Is Beautiful” (“Dzīve ir skaista”).

Režisora Kristofera Nolana Betmena triloģijas pēdējā daļa “Tumšais bruņinieks atgriežas” pēc balsošanas noteikumu maiņas ierindojusies prestižā saraksta 10.vietā, savukārt tās 2008.gadā uzņemtā priekšgājēja “The Dark Knight” (“Tumšais bruņinieks”) sasniegusi lietotāju veidotā topa 8.vietu. Sliktāk veicies triloģijas pirmajai daļai “Batman Begins” (“Betmens: Sākums”), kas atrodas saraksta 109.vietā.

Pēc balsošanas mehānisma maiņas līderpozīcijas saglabājusi 1994.gada drāma “Shawshank Redemption” (“Brīvības cena”), un tai seko filmas “The Godfather” (“Krusttēvs”) un “The Godfather: Part II” (“Krusttēvs 2”).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+