×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
4. oktobris, 2012
Drukāt

Tumšs šūpuļkrēsls. Kur tādu nopirkt?

suupulkreesls2

“Ļoti vēlos iegādāties tumšas krāsas masīvkoka šūpuļkrēslu. Esmu to meklējusi jau ilgāku laiku, bet diemžēl bez panākumiem. Kur Latvijā tādus izgatavo?”
 Dobelniece Rīgā

 

Latvijā nav daudz iespēju tikt pie pamatīga šūpuļkrēsla, jo pieprasījums pēc šīs mēbeles esot neliels. Pievilcīga dizaina stabilu masīvkoka šūpuļkrēslu (modeļa nosaukums “Artis”) piedāvā vietējais ražotājs SIA “Eko lignum”. Ražotne atrodas Aizputē, taču to var pasūtīt vairākos mēbeļu veikalos Rīgā: “Čiekurs” (Čiekurkalnā 1. garā līnija 11), “Miega eksperti” (Zemitāna ielā 6), “Čehu matrači” (Brīvības ielā 180) un veikalā “EG Mēbeles” (Matīsa ielā 86a un Maskavas ielā 357, t/c “Dole”). Uz vietas var izraudzīties gan sev tīkamu mēbeļu audumu, gan norādīt, kādā tonī (alkšņa, riekstkoka vai mahagoni) krēslu gribas redzēt. Šūpuļkrēsla “Artis” augstums ir 104 cm, platums – 78 cm, bet dziļums – 100 cm.

SIA “Eko lignum” ir kokapstrādes uzņēmums ar daudzu gadu pieredzi masīvkoka, korpusa un mīksto mēbeļu ražošanā. Tas piedāvā augstas kvalitātes produkciju, kuras izgatavošanai izmanto ekoloģiski tīrus materiālus – Latvijā augušus kokus, vietējo ražotāju saplāksni, vatelīnu u.c.

Pēc pasūtījuma visa veida mēbeles, tajā skaitā šūpuļkrēslus, izgatavo, bet pēc tam klientiem piegādā galdniecības darbu meistars Igors Giruckis (mob. tālr. 29739838).

– Šūpuļkrēslus taisu pēc parauga, kā tos darināja 1919. gadā. Izmantoju priedi un egli. Klients var izvēlēties, vai krēslu tonēt tumši pelēku, zaļganpelēku, sarkankoka vai riekstkoka krāsā. Mēbeles augstums ir 150 cm, platums – 62 cm, bet dziļums – 1,30 cm, – skaidro I. Giruckis.

Apjomīga šūpuļkrēsla modeli piedāvā arī Kaspars Bīriņš, norādot, kā mēbelei materiālus izvēloties pēc klienta vēlmes. Viņa varējumu var aplūkot un pasūtījumu izdarīt portālā www.meistardarbs.lv.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+