Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
16. augusts, 2016
Drukāt

Rīgas tunelī saplūcas bezpajumtnieki

Foto - LETAFoto - LETA

Zelta zivtiņas tunelis Rīgas centrā

Rīgas pašvaldības policija pirmdienas vakarā saņēma informāciju, ka “Zelta Zivtiņas” tunelī Rīgas centrā izcēlies konflikts starp vairākām personām. Ierodoties notikuma vietā, pamanīti četri bezpajumtnieki, kuri savā starpā strīdējās.

Pārbaudīti visu personu dati un konstatēts, ka viena no konfliktā iesaistītajām personām izsludināta meklēšanā ar drošības līdzekli – apcietinājums. 22 gadus vecais vīrietis aizturēts un nogādāts Valsts policijā.

Savukārt dienu iepriekš, 14.augustā, Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki patrulēšanas laikā ievēroja kādu vīrieti, kurš publiskā vietā atradās ar atvērtu alkoholiskā dzēriena iepakojumu. Persona, pamanot policijas operatīvo transportlīdzekli, metās bēgt.

Vīrietis panākts, aizturēšanas brīdī vīrietis fiziski pretojās, tāpēc policijas darbiniekiem nācās pielietot elektrošoka pistoli. Pārbaudot vīrieša datus, noskaidrots, arī bēgšanas iemesls, proti, persona bija izsludināta meklēšanā. 38 gadus vecais vīrietis aizturēts un nogādāts Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+