×
Mobilā versija
+5.9°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
21. augusts, 2014
Drukāt

Tunelis buldogam, lai ceļotu

Foto no Ramonas Cēderes personiskā arhīvaFoto no Ramonas Cēderes personiskā arhīva

Kā pasargāt automašīnu no piešmucēšanas, dodoties izbraukumā ar paprāvu suni? Risinājumu šai problēmai radusi angļu buldoga saimniece Ramona Cēdere.

Mājdzīvnieku īpašniekiem vislielākās raizes sagādā četrkājainā drauga pārvadāšana automašīnas salonā. Uz sēdekļiem uzklātās segas vai pledi, sunim dīdoties, sagumzās un noslīd uz grīdas.

Daļa saimnieku izlīdzas ar rūpnieciski ražotu, mitruma necaurlaidīgu, neilonam līdzīgu pārvalku, ko uzliek uz aizmugurējiem sēdekļiem un stūros piestiprina pie automašīnas sēdekļu pārvalkiem.

Ramona Cēdere savam diezgan sma­gajam un kustīgajam buldogam Benam internetā iegādājusies saliekamu tuneli PetTube. To veido sietiņš, kas apakšējā daļā pāriet mitruma izturīgā materiālā. Ērtākai sēdēšanai tunelī ieklāj pledu. Ja dzīvnieks to apskādē, visu iespējams ātri un ērti notīrīt. Tunelis ir kompakts un neaizņem daudz vietas. Pirms braukšanas to atver un piesprādzē salonā.

– Sākumā Benam nepatika tajā sēdēt, taču lielā vēlme doties mums līdzi izbraukumos laikam ņēma virsroku. Tagad, līdzko mana mūs ejam uz garāžu, ir klāt un rāda uz savu PetTube, – stāsta saimniece.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+