Latvijā
Sabiedrība

Tunisijas pilsonis jau otrreiz nelikumīgi šķērso robežu, aiztur Krāslavā1


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto-LETA

Svētdien, 4.februārī, Krāslavas novadā robežsargi par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu aizturēja vienu Tunisijas pilsoni, portālu LA.lv informēja robežsardze.

Veicot valsts robežas apsekošanu konstatētas pēdas, kas liecināja par Latvijas – Baltkrievijas valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu. Veicot iespējamo likumpārkāpēju meklēšanas pasākumus, robežsargi aizturēja vienu Tunisijas pilsoni, kurš likumsargu redzeslokā nonāk jau atkārtoti.

Veicot personas datu pārbaudi noskaidrots, ka likumpārkāpējam ir spēkā liegums ieceļot Itālijā, Francijā un kopš pagājušā gada novembra arī Beļģijā.

Saistītie raksti

Par valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu uzsākts kriminālprocess. Valsts robežsardze šobrīd veic nepieciešamās procesuālās darbības, lai likumpārkāpējs starpvalstu līgumos noteiktajā kārtībā tiktu nodots atpakaļ Baltkrievijas kompetentajām iestādēm.

Jāatzīmē, ka 1989.gadā dzimušais vīrietis līdzīgā kārtā par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu tika aizturēts jau pērn oktobrī. Toreiz uzsāktais kriminālprocess tika izbeigts, jo vīrietis par šī noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu piespiedu kārtā tika izraidīts no Latvijas.

LA.lv