Kultūra
Teātris un kino

“Tur skatītāju savā varā līdz finālam.” Sociālie tīkli par seriālu “Sarkanais mežs”1

Publicitātes foto

Noslēdzies programmā “Latvijas filmas Latvijas simtgadei” tapušais seriāls “Sarkanais mežs”. Ieraksti sociālajos tīklos liecina, ka tas šķitis skatīšanās vērts un aizraujošs.

Žurnālists Guntis Rozenbergs: “Labi, ka tā! Ja #SarkanaisMežs noslēgtos citādi, būtu pavisam skumji. Grodi izveidots stāsts. Ļoti dramatisks!

Radīta teicama daudzsēriju mākslas filma, kas tura skatītāju savā varā līdz tās finālam.

Paldies #LatvijasTelevīzijas filmas veidotājiem, īpaši režisoriem, producentei un aktieriem par lielisko aktierspēli! Esot, kuri teic, ka bez Zigmara Liepiņa radītās filmas tituldziesmas varējis arī iztikt… Es uzskatu, ka dziesma ir iederīga, palielina filmas skaudrumu un veicina pārdomāt, turpināt domāt par sērijās redzēto.”

Aiga Aizpuriete Balode: “Sarkanais mežs — it is! 🙂 gluži kā dzīvē – vieniem šķiet, ka viņi visu kontrolē un vareni citus čakarē, bet izrādās, ka citi čakarē tieši viņus, un tad vēl katram ir savas intereses, un vēl ir trešie, un ceturtie citi no malas, kas noskatās… nja :)”

Advokāte Krista Milberga savukārt uzskata: “Filma “Sarkanais mežs” ir nevis par patriotismu, bet par nodevību. Izgaismojas filmas mērķis – graut patriota pašapziņu. Paldies LTV1 par “Akmens un šķembas”, kas saturiski daudz ietilpīgāka. Jocīgi ir tas, ka otrā filma tapusi okupācijas laikā…”

Arī Gunu Skangali seriāls nav aizkustinājis: “Žēl aktieru,kuriem bija jāpelna dienišķā maizīte tik nejēdzīgā scenārijā par tēmu, kura var pacelt tautu debesīs vai ievilkt ellē. #sarkanais_mežs”

Armands Kalniņš gan uzskata, ka seriāls bijis ļoti vērtīgs: “Arī tādēļ, lai atgādinātu, ka tik daudzu cilvēku dzīves ir tikušas bezjēdzīgi izpostītas. Tiesa, nav skaidrs, kas notika ar Anžes un Vaskas varoņiem, žēl, ka tik aprauti noslēdzās Rubeņa (Djakonovs) gaitas.”

Kārlis Liepiņš: “Paldies @LatvijasTV un visai “Sarkanais Mežs” seriāla komandai par paveikto darbu. Galarezultātā – lielisks seriāls, kura katra nākamā sērija tika gaidīta ar nepacietību. Prieks un lepnums par Jums visiem.”

Tam piekrīt Ilze Bērtule: “Sarkanais mežs LTV – spēcīgs un labi nostrādāts darbs! Paldies visai komandai un aktieriem!”

Arī bijušais Jaunsargu pašpārvaldes vadītājs Romāns Gagunovs filmas veidotāju paveikto vērtē atzinīgi: “Šovakar noslēdzās daudzsēriju filma “Sarkanais mežs”.

Saistītie raksti
Vairāku nedēļu garumā sekojām notikumu līkločiem, kas parādīja Latvijas smago vēsturi un vietu lielvaru interesēs pēckara periodā.

Paldies režisoram, aktieriem un visai komandai par spēcīgo filmu! #sarkanaismežs @LatvijasTV”

Niks Gaigalietis izsaka nožēlu, ka seriāls noslēdzies: “Žēl, ka 12 sērijas aiz muguras. Sestdienas vakari būs tukšāki bez tāda šedevra. Daļu latviešu aktierus redzēju citā līmenī. Sarkanais Mežs. Paldies, spēcīgi.”

Visas seriāla sērijas joprojām iespējams noskatīties Replay.lv.

LA.lv
LA
LA.LV
Kultūra
LNB Draugu telpā notiks saruna par rakstniekiem un viņu ģimenēm
12 stundas
IK
ILZE KĻAVIŅA
Kultūra
Ideālais cilvēks, ko mēs gribētu “lietot”. Ilze Kļaviņa vērtē izrādi “Bītlu jaunais albums”
12 stundas
LA
LA.LV
Kultūra
Doma laukumā muzicēs projekta “Ziemassvētku tubas” orķestris
13 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

JL
Juris Lorencs
Latvijā
“Dižojieties, ka esat latvieši!” INTERVIJA ar baltu valodu pētnieku Alvīdu Butkus
Intervija 59 minūtes
LA
LA.LV
Dabā
Laika apstākļus nākošnedēļ noteiks ciklonu darbība: kļūs siltāks un biežāk līs
1 stunda
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Rīgas un Ventspils ostas nodod valsts pārvaldībā: noraida visus Saeimas opozīcijas deputātu priekšlikumus
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Saeimā pirmajā lasījumā pieņem likuma izmaiņas saistībā ar pašvaldību vēlēšanām
1 stunda
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Lemberga sieva lūdz Trampam un Latvijas amatpersonām skaidrot, kāpēc noteiktas sankcijas pret viņu un bērniem 3
6 stundas