×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
6. aprīlis, 2015
Drukāt

Turcijā bloķē pieeju “Facebook”, “Twitter” un “Youtube” (2)

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Turcija pirmdien bloķēja piekļuvi sociālajiem tīkliem “Facebook”, “Twitter” un “Youtube” saistībā ar šo vietņu publicētajiem attēliem, kuros redzams kreiso kaujinieku sagūstītais un vēlāk nogalinātais prokurors Mehmets Selims Kirazs.

Šī vietnes nebija pieejamas daudziem interneta lietotājiem Turcijā, bet laikraksts “Hurriyet” rakstīja, ka interneta pakalpojumu sniedzēji ir saņēmuši rīkojumus no prokuratūras bloķēt šīs trīs vietnes.

Laikraksts vēstīja, ka rīkojums paredz bloķēt kopā 166 interneta vietnes.

“Youtube” publicēja tiesas lēmumu, ka Turcijas Telekomunikāciju pārvalde (TIB) ir piemērojusi “administratīvos pasākumus”.

Jau ziņots, ka Turcijas varas iestādes trešdien aizturēja 22 kreisos radikāļus Antaljas pilsētā dienu pēc ķīlnieku krīzes Stambulas tiesas ēkā, kurā gāja bojā divi kaujinieki un viņu sagūstīts prokurors.

Izmantojot iegūtu konfidenciālu informāciju, policija reidos Antaljā aizturēja 22 studentus, kas visi ir saistīti ar radikāli kreiso grupējumu “Revolucionārā tautas atbrīvošanas partija – fronte” (DHKP-C).

DHKP-C, kuru Turcija, Eiropas Savienība un ASV uzskata par teroristu grupējumu, ir uzņēmusies atbildību par otrdien sarīkoto Stambulas prokurora Kiraza sagūstīšanu viņa birojā tiesas ēkā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Labs arguments lai (ne)brauktu tur atpūsties…

  2. Tad jau tur Draugiem.lv rullē !, jo tas nav aizliegts !!!
    Nez uz kādu Eiropu taisījās šī nedemokrātiskā valsts ?

Draugiem Facebook Twitter Google+