×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
27. novembris, 2015
Drukāt

Turcija brīdina Krieviju (2)

LETALETA

Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdoans

Ja Krievijas pretgaisa aizsardzības līdzekļi notrieks Turcijas gaisa spēku lidmašīnu Sīrijā, Ankara to uzskatīs par agresijas aktu, brīdināja Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdoans.

“Neapšaubāmi, tas būs agresijas akts pret mūsu suverenitāti, un katrai valstij ir tiesības to aizstāvēt,” Erdoans paziņoja intervijā ASV telekanālam CNN.

“Šāda notikumu attīstība ir iespējama; tā piespiedīs Turciju veikt atbilstošus (atbildes) pasākumus,” sacīja Erdoans.

“Mēs negribētu saspīlējuma eskalāciju reģionā, un mēs negribam tajā piedalīties. Tomēr saspīlējuma pieaugumu izraisa tie, kas ir Sīrijas pusē,” sacīja Erdoans, komentējot Krievijas zenītraķešu sistēmas “S-400 Triumf” dislocēšanu Sīrijā.

Jau vēstīts, ka otrdien Turcijas iznīcinātāji pie Sīrijas robežas notrieca Krievijas bumbvedēju. Turcija paziņoja, ka šī Krievijas lidmašīna bija pārkāpusi tās gaisa telpu, savukārt Krievija to noliedz.

Maskava ir atzinusi, ka ir gājis bojā viens bumbvedēja pilots, kā arī lidmašīnas apkalpes glābšanas operācijā iesaistīts Krievijas jūras kājnieks.

Krievijas valstij piederošā ziņu aģentūra “RIA Novosti” ceturtdien vēstīja, ka Krievija jau ir izvietojusi tālas darbības rādiusa pretgaisa aizsardzības raķetes “S-400” savā bāzē Sīrijā.

Krievija trešdien paziņoja par tādiem plāniem, uzsverot, ka tas palīdzēs iznīcināt jebkuru mērķi, kas varētu apdraudēt tās militārās lidmašīnas pēc tam, kad Turcijas iznīcinātāji Sīrijas pierobežā notrieca Krievijas bumbvedēju “Su-24”.

“S-400” ir bāzētas Sīrijas piekrastes pilsētā Latakijā nepilnu 50 kilometru attālumā no robežas ar Turciju. Tās var trāpīt mērķiem 400 kilometru attālumā ar ļoti lielu precizitāti.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Briest situācija, kuru var izmantot kara uzsākšanai starp NATO un Krieviju. Iespējams, ka tas būs vienam otram tas “sengaidītais” risinājums, lai iesaistītu Eiropu reālā karadarbībā tās teritorijā. Kļūst reāli raķešu triecieni pa Eiropas pilsētām. Uz šo scenāriju jau sen gatavojas tie, kuriem ir nepieciešams nopietni sagraut un sapostīt Eiropu, iznīcināt ļoti lielu skaitu baltās rases, lai pēc tam kara apstākļos un uz gruvešiem atkal palaist kreditēšanas mehānismus peļņas gūšanai un beidzot iedzīt pēdējo naglu balto līderības zārkā. Eiropas un Krievijas politiķiem ļoti bīstams laiks, kas prasa vēsu prātu un šo valstu politiķiem un tautām ir ļoti nopietni jāveic politiķu revīzija, jo starp šo valstu līderiem šodien ļoti ietekmīgos amatos ir iefiltrēti cilvēki, kuru galvenais uzdevums ir kara izraisīšana un, atkārtošu, baltās rases fiziska iznīcināšana. Tam pierādījums ir pašnāvnieciskā migrācijas politika Eiropā, kuru īsteno it kā paši eiropieši, bet to dara smagi kompromitēti un izmantoti cilvēki, arī uzpirkti, iebiedēti un naidīgas tautas iefiltrēti ielikteņi.

  2. zaglis kliedz ka zog sim zaglim bija jasadod pienacigi pa turku platbiksem pagatnes iekarotajiem-mesliem…..

Draugiem Facebook Twitter Google+