Mobilā versija
+5.7°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
16. jūlijs, 2016
Drukāt

Turcijā no amatiem atceļ gandrīz 3000 tiesnešu (4)

FOTO AP/Scanpix/LETAFOTO AP/Scanpix/LETA

Turcijas augtākā tiesu un prokuratūras pārvalde (HSYK) sestdien paziņojusi, ka pēc militārā valsts apvērsuma no amatiem atcelti 2745 tiesneši.

Cita starpā no amatiem atcelti arī pieci HSYK locekļi, par kuru aizturēšanu prokuratūra izdevusi orderus.


Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Turcija no demokratiskas valsts partop ar agresivu ,ar merki iekluut , nepaklaujoties nevienam noteikumam, ES – un tad musulmanizaciju NEAPSTADINASIET!! Ta vieta lai attistitu tehniku, robotizaciju, elektroniku,EIRO komisari naivi risina jautajumu par darba speeku ar neizglitotu, dzemdetaj-sabiedribu musulmanju invaziju.. Tagad maksa Francija, jau ari Anglija ir drausmigas problemas ar musulmanjiem un ari Vacija, tie censsas nokluset problemas – ka ar jaungada 1000 sieviessu massveida izvarossanu — Nekas – Turcija pieliks punktu jusu ciesanam – GRIBI BUUT VERGS MUSULMANIM – DRIIZ BUUSI

  2. Lieta tā ka neprasmīgais amijas apvērsums maksās Turcijai tās laicīgo varu. Attaturka mantojums ripo no kalniņa lejiņā un islama partija ir uzvarējusi. Pēc 5-6 gadiem diez vai kādam gribēsies braukt atpūsties uz Turcijas kūrortiem.

  3. Pasaule strauji mainās….

  4. Kad Latvija saks atbrivot no amatiem negodigus policistus, prokurorus un tiesnesus?

Zviedrijā atklās pasaulē pirmo ledus viesnīcu, kas darbosies visu gaduZviedrijā decembra vidū plānots atklāt pasaulē pirmo no ledus veidoto viesnīcu, kas darbosies visu gadu.
Draugiem Facebook Twitter Google+