Mobilā versija
+17.7°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
22. jūnijs, 2017
Drukāt

Turēs pa gabalu no bērniem

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komitejas deputāti vakar atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) priekšlikumu personai, kura ir administratīvi sodīta par fizisku vai emocionālu vardarbību pret bērnu, liegt piecus gadus strādāt, veikt brīvprātīgo darbu un sniegt pakalpojumus bērnu aprūpes, izglītības, veselības aprūpes un citās iestādēs, kā arī pasākumos, kur piedalās bērni.

Pašlaik iestādes vadītājam, darba devējam vai pasākuma organizatoram ir pienākums izvērtēt, vai persona, kura sodīta par fizisku vai emocionālu vardarbību pret bērnu, neapdraud bērnus. Tādā veidā persona var turpināt strādāt iestādēs, kurās uzturas bērni, ja darba devējs uzskata, ka šī persona neapdraud bērnus.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+