×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
10. decembris, 2012
Drukāt

Turēt to pašu kursu


2013. gada 9. janvārī “Latvijas Avīze” svinēs savu 25 gadu jubileju. To sagaidot, vaicājam lasītājiem: kāpēc lasāt “Latvijas Avīzi”?


 

Silvija Zigrīda un Ojārs Ēvalds Bīriņi Zaubē, lasa “Latvijas Avīzi” no tās pirmsākumiem: 
”Mums ļoti patīk jūsu patriotiskais gars. Tas mūs uzmundrina un dod dzīvesprieku. “Latvijas Avīze” ir vienīgais laikraksts, kas atbalsta latviskumu. Ļoti patīk Voldemāra 
Krustiņa, Franka Gordona raksti. Principā katru avīzes numuru izlasām no viena gala līdz otram. Novēlam “Latvijas Avīzes” komandai noturēt to pašu kursu, kas tai ir pašreiz, un nepadoties multikulturālistu spiedienam.”

 

Maiga Vagāre 
Tērvetes novadā, lasa “Latvijas Avīzi” kopš pirmās iznākšanas dienas: 
”Man ļoti patīk jūsu avīze. Man ir pārliecība, ka, izlasot Egila Līcīša rakstus, varu būt droša: zinu, kas notiek pasaulē. Bet gods godam izlasu arī visus pārējos rakstus. Vienmēr, saņemot “Latvijas Avīzi”, vispirms izlasu pirmo un pēdējo lapu, pēc tam – visu pārējo. Saņemu avīzi tikai pēcpusdienā, tāpēc “LA” kalpo arī kā vakara literatūra – vēl pirms miega, degot naktslampai, izlasu nepagūto. Novēlu, lai čaklie “Latvijas Avīzes” darbinieki nepagurst un arī turpmāk ir tikpat uzņēmīgi un aktīvi.”

 

Māris Zēbergs 
Salaspilī, laikrakstu lasa teju 25 gadus: 
”25 gadu laikā neesmu “Latvijas Avīzi” saņēmis vien pāris mēnešus, kad biju ļoti slims un nebija, kas manā vietā laikrakstu pasūta. Man ļoti patīk avīzes stils un Voldemāra Krustiņa attieksme pret politiku, atklātība rakstos. Piesaistošs ir arī laikraksta noformējums, strādā daudz labu žurnālistu. Atzinīgi novērtēju Zigfrīda Dzeduļa rakstus, kā arī materiālus par politiku un dzīvi laukos. Tā kā reiz biju mednieks, ar interesi lasu arī rakstus par medniecību. Es vēlētos, lai “Latvijas Avīze” arī turpmāk būtu tikpat atklāta pret saviem lasītājiem, lai žurnālisti vēl uzstājīgāk tirda politiķus un cīnās par iespēju piedalīties visās svarīgās lēmumu pieņemšanās.”

 

Rudīte Bērziņa 
Pāvilostas novadā, 
”Latvijas Avīzi” lasa jau ilgus gadus:
 “Tā kā dzīvoju laukos, “Latvijas Avīze” paver plašāku skatu uz reālo dzīvi. Man avīzē patīk viss. Raksti ir gan informatīvi, gan saistoši, gan saturīgi un pietiekami izsmeļoši. Strādāju par lauku attīstības speciālisti, tādēļ man laikrakstā publicētā informācija daudz noder arī darbā. Domāju, ka “Latvijas Avīzes” saturs tiek veidots tā, ka tas interesants visiem – gan jauniem, gan veciem. Es pati ļoti aktīvi izmantoju iespēju piedalīties dažādos konkursos. Laukos dzīvojošajiem straujajā darba ritumā tie piešķir dzīvei rozīnīti. Novērtēju, ka “Latvijas Avīze” tik aktīvi sadarbojas ar lasītājiem, un šīs rubrikas varētu vēl paplašināt. Iepriecina arī praktiskās balvas par konkursiem. Lai “Latvijas Avīzes” darbiniekiem veiksme un saules gaisma ikdienas gaitās.”

 

Milda Bērziņa 
Ventspils pusē, “Latvijas Avīzi” lasa gadiem:
 “Man “Latvijas Avīze” šķiet sakarīgākais un reālajai dzīvei tuvākais izdevums, kāds mums Latvijā pie-
ejams. Vienmēr avīzi lasu no pēdējās lapaspuses. Obligāti apskatu sporta lapu, vēsturiskos aprakstus – tie pēdējā laikā šķiet ļoti jauki, un, protams, galvenokārt visu par aktuālo politiku. Tās ir manas iecienītākās tēmas. Dziļus komplimentus varu izteikt Zigfrīdam Dzedulim, kurš raksta ļoti nopietnus rakstus par interesantiem un man saistošiem tematiem. Novēlu “Latvijas Avīzei” būt tikpat jaukai, bet vienlaikus reizēm vēl asākai. Lai visiem žurnālistiem laba veselība un sveiciens nozīmīgajā jubilejā!”

 

Guntis Ranka 
Rīgā, lasa “Latvijas Avīzi” kopš pirmā numura: 
””Latvijas Avīze man vienmēr patikusi, jo tajā lasītais sakrīt ar manām domām, principiem un nostāju daudzos jautājumos. Man patīk, ka avīze raksta vispusīgi, bet tomēr saglabā Latvijas nacionālo virzienu. Visiemīļotākā ir trešā lapaspuse – viedokļi un komentāri. Varu izcelt Voldemāra Krustiņa, Māra Antoneviča un Agra Liepiņa sniegumu. Varu tikai vēlēt “Latvijas Avīzes” komandai turpināt tādā pašā garā!”

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+