Horoskopi un mistika
Horoskopi

Turi roku uz pulsa naudas jautājumos! Horoskopi no 9. līdz 15. septembrim0

Foto: Pexels

Auns

Darba un veselības jautājumu risināšanai veiksmīgs būs pats nedēļas sākums. Nedēļas otrajā pusē iespējamas situācijas ar neskaidru risinājumu, kas vairos nepārliecinātību par sevi. Nedēļas nogalē jāsarga veselība, nav ieteicama pārpūle.

Vērsis

Nedēļas sākumā veiksmīgi spēsi palīdzēt bērniem mājasdarbu veikšanā un iedvesmot viņus uz nopietnību mācībās. Nedēļas nogalē vairāk pievērs radošām vai muzikālām nodarbēm – tur ar disciplīnu klāsies jau grūtāk.

Dvīņi

Pirmdiena būs lieliska mājas darbiem. Otrdien jūtīgi reaģēsi uz notiekošo sabiedrībā, iespējama nervozitāte, šaubas. Trešdiena veiksmīga intelektuālam darbam, pārdomām, ideju ģenerēšanai. Ceturtdien – augs entuziasms uzņēmīgi rīkoties.

Vēzis

Pirmdien turpini iesāktos darbus. Otrdien uzmanies no pārpratumiem komunikācijā. Ceturtdien risks uzņemties vairāk, nekā spēj paveikt. Piektdien pastiprināsies diplomāta spējas, prasme skaisti runāt. Sestdien nav ieteicama pārmērīga alkohola lietošana.

Lauva

Šonedēļ svarīgi turēt roku uz pulsa visos naudas jautājumos, nopietni attiekties pret maksājumiem. Naudu veiksmīgi vari ieguldīt veselībā vai sadzīvisku priekšmetu iegādē, taču nav vēlams aizdot un aizņemties vai iesaistīties mahinācijās.

Jaunava

Mīlas dzīvē – ar mainīgiem panākumiem. Teju liksies, ka viss sakārtojies, kā atkal neskaidrības klāt. Lai uzlabotu attiecības, svarīgi tajās uzturēt garīgo tuvību un ieklausīties partnera prasībās un vajadzībās, pat ja tās liekas neloģiskas.

Svari

Jāatrod laiks atpūtai un mieram, kā arī būs spēcīgi izteikta vajadzība pabūt vienam. Nepieciešamība apliecināties un sevi aktīvi pierādīt izraisīs tikai nervu spriedzi un neapmierinātību. Ieklausies sevī un nerīkojies pretrunā ar savu iekšējo balsi.

Skorpions

Svarīga nedēļa komunikācijai, mijiedarbībai ar cilvēkiem. Savā ceļā satiksi gan nopietnus cilvēkus, kas turēs doto vārdu, gan arī tādus, kuriem nevar uzticēties. Ievēro pašdisciplīnu un nelaid lietas pašplūsmā, tad viss būs labi.

Strēlnieks

Radīsies iespējas sevi pierādīt profesionāli, kas var veicināt ienākuma līmeņa paaugstināšanos, taču iekšēji ik pa laikam māks šaubas, neskaidrība un nogurums. Nepieciešamība risināt ģimenes lietas atņems laiku, ko veltīt karjerai.

Mežāzis

Būsi pārliecināts par sevi un savu taisnību, taču nekļūsti nevērīgs. Pirms kaut ko stāsti vai pierādi citiem, pārliecinies par šo avotu uzticamību. Ja šajā nedēļā kaut kur ceļo, rēķinies, ka ne visi plāni izdosies.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tavus plānus spēcīgi ietekmēs tava garīgā pārliecība un tas, kam tici. Ne visu var izskaidrot ar racionālo prātu, dažkārt jāuzticas intuīcijai. Piesardzība un kārtība jāievēro finanšu jautājumos. Ne visiem gribēsi stāstīt par savu ienākumu līmeni.

Zivis

Iespējams izveidot attiecības ar nopietniem cilvēkiem, kas spēs tev būt noderīgi. Nepalaid garām izdevības savas nepārliecinātības vai neuzticēšanās dēļ. No tevis prasīs disciplīnu un kārtību, kas tev var sagādāt stresu.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Velti laiku savai veselībai un mājiniekiem! Horoskopi 14.septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Astrologi un numerologi nosauc 10 lietas, ko nedrīkst darīt piektdien, 13.septembrī 6
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gaidāma saspringta diena! Horoskopi 13. septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Pūce apņēmības pilns turpināt iesākto pašvaldību reformu
20 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Ekskursijas laikā Kaļiņingradā gājis bojā tūrists no Latvijas
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Otrdien Latviju sasniegs ciklons, atnesot stipru lietu un krusu
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atcelts lēmums par kriminālprocesa izbeigšanu pret Herbertu Cukuru
37 minūtes
LE
LETA
Sports
Znarokam veselības likstas, “Spartak” dažas turpmākās spēles vadīs Vītoliņš
4 stundas