×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
31. maijs, 2016
Drukāt

Tūrists izglābj Rīgas kanālā slīkstošu puisēnu

rigas_kanals1

Kāds Turcijas pilsonis no noslīkšanas Rīgas kanālā izglābis sešus gadus vecu puisēnu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Sestdien, 28.maijā, RPP darbinieki pamanījuši, ka pilsētas kanālā atrodas kāds vīrietis. Pieejot tuvāk pie ūdenstilpnes, pamanīts, ka vīrietis no pilsētas kanāla nes ārā mazu bērnu.

Veicot pārrunas, noskaidrots, ka vīrietis atradies netālu no ūdenstilpnes un pamanījis, ka kāds mazgadīgs bērns rotaļājoties gar kanāla krastu, iekritis ūdenī un paša spēkiem nav varējis tikt no tā ārā. Vīrietis ielēcis ūdenī un iznesis slīkstošo bērnu.

Izsaukti mediķi, kuri uz vietas snieguši medicīnisko palīdzību. Notikuma vietā sastapta arī bērna māte, kura paskaidroja, ka aizgājusi uz veikalu un bērnu atstājusi ar vecvecākiem. Cietušais zēns un viņa vecāki ir no Kazahstānas.

Policija atgādina, ka iestājoties siltajam laikam, aizvien vairāk iedzīvotāji pulcējas ūdenstilpņu tuvumā, tomēr bieži vien tiek pieļautas situācijas, ka mazi bērni vieni paši ir atstāti pie ūdenstilpnēm. Tas savukārt rada bīstamas situācijas, kad visu var izšķirt sekundes un ir nepieciešama palīdzība, taču to nav laikus nodrošināt. Tāpēc policija aicina nebūt pārgalvīgiem, rūpīgi izvēlēties peldvietu un ūdenstilpņu tuvumā pievērst pastiprinātu uzmanību mazo rakaru darbībām.

Policija pateicas drošsirdīgajam Turcijas pilsonim, kurš neapmulsa un nekavējoties rīkojās, ielecot ūdenī un izglābjot slīkstošo sešus gadus veco zēnu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+