Latvijā
Rīga

Tūrists zaudētu derību dēļ mēģina ielīst kanalizācijas šahtā1


Attēls no notikuma vietas
Attēls no notikuma vietas
Foto RPP

Pirmdien, 23. aprīlī, kāds tūrists zaudētu derību dēļ mēģinājis ielīst vecpilsētas kanalizācijas šahtā, portālu LA.lv informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Neilgi pirms pulksten 1.00 RPP pilsētas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci ievēroja vairākus jauniešus. Viens no viņiem sev ap kaklu apsēja apmetni, pacēla kanalizācijas vāku un mēģināja ielīst šahtā. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā policijas ekipāža.

Pilsētas videonovērošanas centra darbinieki, sekojot jauniešu darbībām, pamanīja, ka apmetnī tērptais jaunietis iebāž vienu kāju kanalizācijas šahtā, bet pēc tam izkāpj no tās un uzliek atpakaļ vāku. Pēc dažām minūtēm jauniešus apturēja RPP autopatruļas darbinieki.

Pārrunu laikā noskaidrots, ka jaunieši ir Nīderlandes pilsoņi. Apmetnī tērptais puisis pastāstīja, ka zaudējis derībās, tādēļ viņam esot bijis jāielien kanalizācijas šahtā. Tomēr tā izrādījusies par mazu, tāpēc draugi viņam derības atvieglojuši, piekrītot, ka tajā jāiebāž tikai viena kāja.

Policisti, apskatot notikuma vietu, konstatēja, ka lūkas vākam bojājumi nav nodarīti, līdz ar to tūristi tika sveikā vien ar preventīva rakstura pārrunām.

LA.lv