Turki čempioni, Pasečņiks un Porziņģis simboliskajā izlasē 0

Par Eiropas U-18 basketbola čempioniem svētdien “Arēnā Rīga” kļuva Turcijas izlase, kas finālā ar 81:74 uzvarēja Horvātiju.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 19 punktiem bija Kenans Sipahi, bet zaudētājiem 15 iekrāja Lovro Mazilins.

Spēli labāk iesāka horvāti, pirmajā ceturtdaļā iegūstot pat desmit punktu pārsvaru. Tomēr turki ātri attapās un jau drīz izvirzījās vadībā. Pēc puslaika viņiem plus viens (38:37).

Pēc pārtraukuma līdzīgā cīņā Turcijas spēlētāji pakāpeniski audzēja pārsvaru, kas sasniedza arī 11 punktus, un to arī noturēja līdz beigām.

Kā ziņots, bronza tika Spānijai, bet Latvija ierindojās ceturtajā vietā.

Turnīra simboliskajā pieciniekā tika iekļauti arī divi latvieši – Anžejs Pasečņiks un Kristaps Porziņģis. Bet par čempionāta vērtīgāko spēlētāju kļuva turks Kenans Sipahi.