×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.3°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
24. jūnijs, 2017
Drukāt

“Turkish Cargo” sāks regulāros kravu avioreisus no Stambulas uz Rīgu (2)

Lidmašīnas VAS "Starptautiskajā lidostā "Rīga"".Lidmašīnas VAS "Starptautiskajā lidostā "Rīga"".

Turcijas nacionālās aviokompānijas “Turkish Airlines” kravas pārvadājumu lidsabiedrība “Turkish Cargo” 1.jūlijā sāks regulāros reisus no Stambulas uz Rīgu, vēsta Turcijas ziņu aģentūra “Anadolu”.

Reisi notiks divas reizes nedēļā.

“”Turkish Cargo” mērķis ir nodrošināt ļoti ātrus savienojumus uz Tālajiem Austrumiem, Āfriku, Tuvajiem Austrumiem un tjurku republikām [Uzbekistānu, Kazahstānu, Kirgizstānu un Turkmenistānu] kravām no Baltijas reģiona, (..) izmantojot savu plašo maršrutu tīklu,” teikts “Turkish Cargo” paziņojumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Steidzīgi atvēru turku kravu pārvadātāju mājaslapu un sapratu ,ka pie mums praktiski nav informācijas par šo firmu ,tās darbības mērogiem pasaulē. Tie ir simtiem reisu katru dienu uz visiem kontinentiem un uz daudzām adresēm 2x diennaktī. Viņiem ir vairāk par 300 kravas lidmašīnu ,sauszemes servis no lidostas līdz adresātam . Un viņu sarakstā Rīga ir jau iedrukāta.

  2. Informācijas praktiski nav. Skatījos vācu kanāla reportāžu par 13 tonnu zaļumu ik nakts reisu ziemā no Dienvidāfrikas uz Frankfurti pie Mainas. Ko turki vedīs mums ,ko mēs varam ielikt viņu tīklā ? Cik smags ir un maksā 1 aviācijas konteinera (tie ir citādāki neka mēs te redzam ikdienā)šāds pārlidojums.

Draugiem Facebook Twitter Google+