Mobilā versija
Brīdinājums +6.0°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 25. aprīlis, 2017
12. janvāris, 2016
Drukāt

Tūroperatori līdz februāra vidum pārtrauc čarterreisu lidojumus uz Hurgadu

http://www.getica.ro/http://www.getica.ro/

Tūroperatori “TezTour”, “Novatours” un “Alida Tours” uz laiku pārtrauc čarterreisu programmu uz Ēģiptes kūrortu – Hurgadu, aģentūrai BNS sacīja “TezTour” pārstāve Marina Ulanova.

“Čarterreisu programma uz Hurgadu uz laiku ir pārtraukta un to plānots atsākt 2016.gada 13.februārī,” sacīja Ulanova, piebilstot, ka rezervācijas, kuru izlidošanas datums sākas ar 2016.gada 13.februāri, paliek bez izmaiņām.

Tūristiem, kuri jau iegādājušies ceļojumus uz Hurgadu (ar izlidošanu laika posmā no 9.janvāra līdz 6. februārim ieskaitot), tiek piedāvāta iespēja pārrezervēt ceļojumu ar lidojumu uz Hurgadu uz laiku, kas sākas ar 2016. gada 13. februāri, nodrošināt alternatīvu ceļojumu vai piedāvāt naudas atmaksu.

“Ceļotāju drošība ir un paliek mūsu galvenā prioritāte. “TezTour” turpina vērot un vērtēt situāciju, kas saistīta ar tūristu drošību Ēģiptē, un uz situācijas izmaiņām reaģēsim nekavējoties,” uzsvēra Ulanova.

Tūroperatora “Novatours” direktors Leonīds Močeņovs aģentūrai BNS apstiprināja, ka tā kā ir tikai viens reiss uz Hurgadu, kuru izmanto gan “TezTour”, gan “Novatours”, gan “Alida Tours” klienti, tad arī šo divu operatoru klientu ceļojumi līdz februāra vidum ir atcelti.

Aģentūra BNS jau rakstīja, ka Ēģiptes kūrortā Hurgadā piektdien divi uzbrucēji viesnīcā sadūruši trīs tūristus no Eiropas, taču uz uzbrucējiem atklājuši uguni policisti, vienu no viņiem nošaujot, bet otru smagi ievainojot.

Pievienot komentāru

Elegance 2017. Desmit piemēri izsmalcināta tēla radīšanaiElegance ir ļoti daudzslāņains jēdziens, kas ietver gan apģērba piegriezumu, gan izturēšanās veidu.
Paradīzes lauska. Ritas Našenieces mazie atklājumi Korfu salā (1)Britu kapsēta Korfu salā ir vieta, kurā dvēsele izlīdzinās ar pasauli. Ja esi Korfu un tieši Kerkiras pilsētā, mēģini atrast šo vietu. Tas nav grūti. Tikai nedodies turp barā un troksnī. Nekādu tūristu autobusu, lūdzu!
Draugiem Facebook Twitter Google+