×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.1°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
4. janvāris, 2017
Drukāt

Turpina atcelt lidmašīnu reisus. Mazākās ielas Rīgā tīrīs tikai vakarā

Foto no Latvijas Valsts ceļi "twitter".Foto no Latvijas Valsts ceļi "twitter".

Sniegputeņa dēļ šodien turpina atcelt reisus uz starptautisko lidostu “Rīga”, liecina lidostas mājaslapā publiskotā informācija.

Rīta agrumā ar nelielu kavēšanos izlidoja lidmašīna uz Londonu, ar stundas kavēšanos pacēlās lidmašīnas uz Dortmundi un Frankfurti, arī pārējie izlidojošie reisi stipri kavējās. Tāpat vairāk ielidojuši reisi tika novirzīti uz citām lidostām.

Vēlāk vairāki izlidojušie un ielidojušie reisi atcelti, kā arī turpinājās reisu kavēšanās. Piemēram, tika atcelti izlidojušie reisi uz Stokholmu, Kopenhāgenu, Viļņu, Oslo un Tallinu, kā arī atcelti šo maršrutu atpakaļreisi.

Lidostas “Rīga” pārstāve Laura Karnīta aģentūrai LETA pauda, ka lidostas darbība ir apgrūtināta ne tikai puteņa, bet arī spēcīgā sānvēja dēļ.

Viņa piebilda, ka piesaistīts papildu darbaspēks un strādā visa tehnika, taču patlaban situācija labāka nekļūst un lidostas darbība varētu būt apgrūtināta visu dienu. Pasažieri aicināti sekot līdzi straujajām pārmaiņām lidojumu sarakstā lidostas mājaslapā, kā arī uzņēmuma sociālo tīklu kontos.

Lidostas informācija liecina, ka priekšpusdienā reisus turpina atcelt. Piemēram, atcelti ielidojošie reisi no Minhenes, Berlīnes, Helsinkiem, Sanktpēterburgas un Kijevas.
Vienlaikus turpina kavēties gan ielidojošie, gan izlidojoši reisi.

Brāzmains vējš un putenis Rīgā gaidāms arī ceturtdien, 5.janvārī, bet nokrišņu būs maz, pastiprināsies sals.

Kritiskākā situācija Rīgā uz rajona nozīmes ielām; turp ielu tīrīšanas tehnika dosies vēlu vakarā

Saistībā ar intensīvo snigšanu kritiskākā situācija patlaban Rīgā ir uz rajona nozīmes ielām, kur ielu tīrīšanas tehnika dosies vēlu vakarā, aģentūra LETA uzzināja Rīgas domes Satiksmes departamentā.

Departaments informē, ka pašreiz turpinās 1. un 2.kategorijas ielu tīrīšana. 1.kategorijas ielas ir tās, kurās kursē sabiedriskais transports, un 2.kategorijas ielas ir tās, kurās ir augsta satiksmes intensitāte. Šajās ielās strādā visa pieejamā ziemas tehnika – 34 ielu kaisāmās mašīnas un 25 mazās tehnikas vienības.

Savukārt kritiskākā situācija ir 3.kategorijas jeb rajona nozīmes ielās, turp tehnika dosies tikai vēlu vakarā, pēc snigšanas beigām, kad būs attīrītas maģistrālās ielas.

Pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” informē, ka patlaban autobusi un trolejbusi kavējas par aptuveni 30 minūtēm, bet tramvaji – par 20 minūtēm.

Savukārt Latvijas Valsts ceļi informē, ka šodien pusdienlaikā uz valsts ceļiem strādā 158 ziemas dienesta tehnikas vienības. Visvairāk – 96 – strādā Kurzemē. Centra rajonā – 33.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +28.1
Alūksne +24.6
Daugavpils +25.9
Saldus +26.9
Liepāja +22.7
Jelgava +28.2
Ventspils +18.5
Limbaži +25
Madona +25.3
Rēzekne +25.2
Draugiem Facebook Twitter Google+