Latvijā
Novados

Turpina meklēt Bēnes un Lielauces tuvumā pazudušo sēņotāju 16

Šodien Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes Dobeles iecirknis sadarbībā ar zemessargiem turpina meklēt pazudušo vīrieti, kurš sestdien devās sēņot uz mežu starp Bēni un Lielauci, bet vēl nav atgriezies mājās, informēja VP Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Ieva Sietniece.

“Vakarā meklēšanai tika piesaistīts arī Valsts robežsardzes helikopters ar termovizoru, taču vīrieti atrast nav izdevies. Šodien meklēšanas darbi joprojām turpinās,” sacīja Sietniece.

Laimonis Kairišs, kurš dzimis 1935.gadā, devās uz mežu vakar ap plkst.14. Saņemot informāciju par vīrieša pazušanu, policija sadarbībā ar zemessargiem no sestdienas plkst.17 veic aktīvus meklēšanas pasākumus.

Vīrieša augums ir ap 162 centimetriem, mati – īsi, sirmi. Viņš bija ģērbies baltā džemperī ar zilām svītrām un kapuci, tumšās biksēs. Vīrietim bija melni apavi, zila cepure ar nagu, kā arī bija paņemts līdzi balts spainis.
Policija aicina atsaukties ikvienu, kam ir zināma Laimoņa Kairiša atrašanās vieta vai cita informācija, zvanot pa tālruņa numuriem 110, 63004200 vai 63004202.

LA.lv