Ekonomika
Bizness

Turpina pieaugt “airBaltic” pārvadāto pasažieru skaits0

Publicitātes foto

Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” deviņos mēnešos šogad kopumā pārvadājusi 3 168 893 pasažierus jeb par 18% vairāk nekā šajā periodā pērn uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

2018. gada septembrī “airBaltic” pārvadāja 398 846 pasažierus jeb par 16% vairāk nekā šajā periodā pagājušajā gadā.

“airBaltic” izpilddirektors Martins Gauss norāda, ka kompānija tuvojas savam mērķim 2018. gadā pārvadāt četrus miljonus pasažieru.

“Šoziem mēs turpināsim lidot uz tādiem iecienītiem galamērķiem kā Lisabona, Malaga, Madride un Nica, kuri mūsu pasažieru vidū ir ļoti populāri. Mēs prognozējam pasažieru skaita pieaugumu arī atlikušajā šī gada posmā,” atzīmē Gauss.

2018. gada deviņos mēnešos “airBaltic” veica 42 294 lidojumus. Septembrī lidsabiedrība veikusi 5108 lidojumus, kas ir par 11% vairāk, salīdzinot ar to pašu periodu pērn.

Vietu piepildījums lidmašīnās 2018. gada pirmajos deviņos mēnešos bija 77%, bet šī gada septembrī – 79%.

“airBaltic” lidojumu 15 minūšu punktualitātes rādītājs pirmajos deviņos 2018. gada mēnešos sasniedza 87%. Tas nozīmē, ka vairāk nekā 87 no 100 “airBaltic” reisiem izlidoja plānotajā laikā vai ar ne vairāk kā 15 minūšu aizkavēšanos.

Septembrī punktualitātes rādītājs sasniedza 90%.

Saistītie raksti

“airBaltic” nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

2019. gada vasarā airBaltic savam maršrutu tīklam pievienos trīs jaunus galamērķus no Tallinas uz Malagu, Briseli un Kopenhāgenu, kā arī uzsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Štutgarti.

LA.lv