Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
13. decembris, 2015
Drukāt

Turpina sarukt no alimentu nemaksātājiem atgūto līdzekļu apjoms (3)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto.

Turpina sarukt no alimentu nemaksātājiem atgūto uzturlīdzekļu apjoms, liecina Uzturlīdzekļu garantijas fonda (UGF) mājaslapā pieejamā informācija.

Novembrī, salīdzinot ar oktobri, atgūto līdzekļu apjoms sarucis par 10% jeb 33 903 eiro. Novembrī no alimentu nemaksātājiem iekasēti 302 263 eiro. Savukārt oktobrī UGF administrācijai regresa kārtībā no alimentu nemaksātājiem izdevies atgūt 336 166 eiro, kas ir par 20 082 eiro jeb 6% mazāk nekā septembrī.

Tāpat visa gada garumā turpina pieaugt gan UGF administrācijas izmaksāto uzturlīdzekļu apjoms, gan alimentu nemaksātāju skaits.

Novembrī UGF administrācija izmaksājusi uzturlīdzekļus 2 811 682 eiro apmērā par 30 795 parādniekiem.

Izmaksāto uzturlīdzekļu apmērs novembrī, salīdzinot ar oktobri, pieaudzis par 11 761 eiro, bet parādnieku skaits pieaudzis par 191 personu.

Fonds novembrī izmaksāja uzturlīdzekļus 20 389 prasības iesniedzējiem, kas ir par 92 vairāk nekā mēnesi iepriekš. Savukārt ar uzturlīdzekļiem nodrošināto bērnu skaits novembrī, salīdzinot ar oktobri, pieaudzis par 137. Novembrī uzturlīdzekļi izmaksāti 27 883 bērniem.

Tāpat UGF novembrī uz citām Eiropas Savienības dalībvalstīm nosūtīja 28 pieteikumus par Latvijas tiesas nolēmumu par uzturlīdzekļu piedziņu.

Šobrīd UGF administrācija ir publiskojusi jau vairāk nekā 2250 parādnieku vārdu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Vai UGF nevar nolīgt ‘izsitējus’?

  2. Kamēr būs soda procenti es neko neturpināšu maksāt.Normāli būtu ja būtu jāatmaksā tā summa ko ugf ir samaksājis.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (24)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+