×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
1. februāris, 2015
Drukāt

Turpinās ceļu attīrīšana no sniega; braukšanas apstākļi uzlabojas

Foto-LETAFoto-LETA

Sniega tīrāmā mašīna.

Pagājušajā naktī visā valstī ceļi apledoja vai apsniga, svētdienas rītā apgrūtināta braukšana saglabājas galvenokārt Vidzemē un Latgalē, liecina uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” operatīvā informācija.

Turpinās ceļu uzturēšanas darbi, agrā rītā tajos bija iesaistītas 155 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības, kas veica brauktuvju attīrīšanu no sniega un slideno posmu kaisīšanu.

Braukšana sniega dēļ apgrūtināta pa Tallinas, Vidzemes, Valmieras, Daugavpils un Jelgavas šosejām, kā arī pa Rīgas apvedceļu un pārējām Vidzemes un Latgales šosejām.

Savukārt pa Bauskas, Liepājas un Ventspils šosejām, kā arī galvenajiem valsts ceļiem Kurzemē braukšanas apstākļi ir apmierinoši.

Braukšana pa vietējiem ceļiem visā valstī saglabājas apgrūtināta. “Latvijas Valsts ceļi” aicina autovadītājus būt īpaši uzmanīgiem, pārvietojoties pa mazajiem ceļiem, kas ziemā tiek uzturēti ar sniega kārtu, jo pēc atkušņa tie ir ļoti slideni.

Aktuālo informāciju par braukšanas apstākļiem jebkurā diennakts laikā var iegūt lapā “lvceli.lv” un “Waze” aplikācijā, kā arī pa tālruni 80005555. Savukārt informāciju par braukšanas apstākļiem un satiksmes ierobežojumiem Rīgā var saņemt pa tālruni 80003600.

Par apstākļiem, kas negatīvi ietekmē braukšanu pa valsts ceļiem, iedzīvotāji aicināti ziņot Satiksmes informācijas centram, zvanot pa tālruni 80005555 vai nosūtot ziņu uz “Twitter” kontu “@LVceli”. Aplikācijas “Waze” lietotājiem ir iespēja informēt citus autovadītājus par sarežģītiem braukšanas apstākļiem, sadaļā “Hazard” izvēloties attiecīgo brīdinājuma veidu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+