×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
2. jūnijs, 2015
Drukāt

Turpinās pieteikšanās festivāla “Rīgas Ritmi” meistarklasēm

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Vēl visu jūniju ikviens interesents var pieteikties meistarklasēm, kas norisināsies no 1. līdz 4. jūlijam Latvijas Radio 1. studijā.
Vasaras karstākajā laikā, jūlija pirmajā nedēļā, klāt pilsētas festivāls “Rīgas Ritmi”. Šogad festivāls norisināsies no 1. līdz 4. jūlijam un savā jubilejas gadā turpina piedāvāt izcilus džeza mūzikas koncertus pilsētas koncertzālēs un uz brīvdabas skatuvēm, meistarklases un Latvijas mūziķu prezentāciju ārvalstu viesiem.
Visas nedēļas garumā no 1. līdz 4. jūlijam norisināsies jau par tradīciju kļuvusī meistarklašu sērija, kā ietvaros festivāla mūziķi un viesi dalās savās zināšanās, tehnikā un mākslinieciskajās vīzijās ar jaunajiem talantiem. Šovasar meistarklases pasniegs – vokālisti Allan Harris, Ester Rada un Cyrille Aimée, pianists Ramón Valle, ģitārists Raul Midón un citi.
Norises laiks un vieta: 1.-4. jūlijs, Latvijas Radio 1.studija. Meistarklases noslēgsies 4.jūlijā ar diskusiju „Kā gūt atpazīstamību starptautiskajā mūzikas arēnā”, kurā piedalīsies „Rīgas Ritmi Showcase” mūzikas eksperti, dalībnieki un meistarklašu apmeklētāji.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+