×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
24. jūlijs, 2014
Drukāt

Turpinās reģistrācija piektajam “Spice” skrituļslidošanas maratonam

Gimenes brauciens-2001

Turpinās reģistrācija lielākajām skrituļslidošanas sacensības Latvijā – Spice skrituļslidošanas maratonam, kas notiks 10. augustā Mārupē. Sacensību organizatori “Alpha Baltic Sport” sadarbībā ar Mārupes novada domi šogad sarūpējuši patīkamus jaunumus visiem Spice skrituļslidošanas maratona dalībniekiem, piedāvājot pilnīgi jaunas trases četrās dažādās distancēs, kas vedīs caur Mārupes novada teritoriju.

Turpinot tradīcijas, maratonā sev piemērotu distanci atradīs gan profesionāli sportisti, gan tie, kuriem skrituļslidošana ir hobijs. Spice skrituļslidošanas maratonā būs pieejamas četras jaunas distances – 44 km sporta, 11 km tautas, 6 km ģimeņu distance, kā arī bērnu brauciens.

Spice skrituļslidošanas maratons šogad norisināsies jau piekto gadu pēc kārtas, un pērn šajā pasākumā piedalījās vairāk nekā 1000 dalībnieku. Tik daudz skrituļslidotāju nepulcina nevienas citas sacensības Latvijā, līdz ar to tās kļuvušas par īstiem svētkiem šā sporta veida cienītājiem.

10. augusta Spice skrituļslidošanas maratona dalībnieki sacentīsies par naudas un citām vērtīgām balvām no maratona atbalstītājiem t/c Spice, Turkish Airlines un Rollerblade .

Kā ikkatru gadu, arī šogad divas reizes nedēļā pie t/c Spice Home notiks bezmaksas SpiceRollerbladeskrituļslidošanas skoliņa, kurā atkal jauni dalībnieki varēs iedvesmoties apgūt skrituļslidošanu, kā arī jau pieredzējušie braucēji iemācīties braukt vēl labāk un sagatavoties 10. augusta maratonam.  SpiceRollerblade bezmaksas skrituļslidošanas skoliņa profesionālu treneru vadībā norisināsies no 24. jūlija līdz 7. augustam pie t/c Spice Home. Nodarbības notiks ceturtdienās plkst. 18:00-20:00 un sestdienās plkst. 12:00-15:00. Arī tie, kuriem nav savas skrituļslidas, droši var doties uz šīm nodarbībām, jo tiks piedāvāta iespēja bez maksas izmēģināt jaunākās Rollerblade skrituļslidas. Jāpiebilst, ka skrituļslidošanas skoliņas norises laikā visiem tās apmeklētājiem būs iespēja uz vietas reģistrēties Spice skrituļslidošanas maratonam.

Iepriekš pieteikties dalībai Spice skrituļslidošanas maratonam iespējams līdz 6. augustam, reģistrējoties oficiālajā mājas lapā www.maratoni.lv. Bērni līdz 12 gadu vecumam, kas tiks pieteikti līdz 6. augustam, maratonā varēs startēt bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+