sabres.nhl.com

Turpinās “Sabres” neveiksmju josla 0

Zemgus Girgensona pārstāvētā NHL vienība Bufalo “Sabres” ceturtdien piedzīvoja piekto zaudējumu pēc kārtas.

Notriektā tautumeita 6

Bufalo hokejisti savās mājās ar 3:5 zaudēja Karolīnas “Hurricanes”.

Girgensons spēlēja vairāk par 15 minūtēm, divas reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, nopelnīja 2+2 minūšu sodu par spēli ar augstu paceltu nūju un viņa lietderības koeficients bija negatīvs -1.

Trešā perioda sākumā “Sabres” izvirzījās vadībā ar 3:2, bet turpinājumā ar trim iemestām ripām atbildēja viesi.

“Sabres” līgas kopvērtējumā ir pēdējie, bet “Hurricanes” ir vienpadsmitie Austrumu konferencē.