Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
20. augusts, 2015
Drukāt

Turpmāk lidosta “Rīga” iznīcinās pasažieru atstātās mantas

Foto - LETAFoto - LETA

Pasažieri tranzīta zonā starptautiskajā lidostā "Rīga".

Lidosta Rīga plāno drīzumā iznīcināt mantas, ko pasažieri pirms izlidošanas izšķīrušies atstāt, jo tās neatbilda rokas bagāžas izmēram un svaram, ceturtdien ziņoja LNT raidījums “900 sekundes”.

Patlaban nekādi noteikumi neregulē to, ka lidostai pasažieru atstātās mantas būtu jāuzglabā. Lidostā darbojas arī mantu glabātuve, taču tā šajos gadījumos no pasažieru puses tiek ignorēta. Šobrīd notiek aktīvas sarunas, sadarbība ar policiju, lai noteiktu kārtību, kādā pēc tam šīs mantas tiek utilizētas un cik ilgā laika posmā.

Atstātās mantas lidosta varētu uzglabāt apmēram mēnesi, pēc tam tās iznīcinās, stāstīts raidījumā.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+