Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
27. novembris, 2013
Drukāt

Turpmāk Nacionālā teātra “OKartes” Jauno zāli sauks par LMT Jauno zāli

Foto - LetaFoto - Leta

Latvijas Nacionālā teātra "O!Kartes" Jaunās zāles telpas.

Sakarā ar OKarte apvienošanu ar Latvijas Mobilā Telefona (LMT) zīmolu, Latvijas Nacionālā teātra OKartes Jaunā zāle turpmāk tiks saukta par LMT Jauno zāli.

Latvijas Mobilais telefons ir jau ilggadīgs Latvijas Nacionālā teātra atbalstītājs, bet kopš 2011. gada 1. marta teātra Jaunajai zālei tika piešķirts OKartes Jaunās zāles nosaukums. Šajā laikā OKartes Jaunā zāle no vietas jauno režisoru eksperimentiem ir kļuvusi par teātra telpu, kas pilna veiksmīgiem atradumiem. Tās izrāde “Lūgšana resnajai tantei” ir saņēmusi balvu kā 2010./2011. sezonas labākā dramatiskā izrāde. Praktiski visas šīs zāles izrādes ir saņēmušas “Spēlmaņu nakts” nominācijas.

29. novembrī LMT Jaunajā zālē pirmizrāde komēdijai “Žilbinoši!” ar Daci Bonāti galvenajā lomā.

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+