Mobilā versija
+6.8°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
27. novembris, 2013
Drukāt

Turpmāk Nacionālā teātra “OKartes” Jauno zāli sauks par LMT Jauno zāli

Foto - LetaFoto - Leta

Latvijas Nacionālā teātra "O!Kartes" Jaunās zāles telpas.

Sakarā ar OKarte apvienošanu ar Latvijas Mobilā Telefona (LMT) zīmolu, Latvijas Nacionālā teātra OKartes Jaunā zāle turpmāk tiks saukta par LMT Jauno zāli.

Latvijas Mobilais telefons ir jau ilggadīgs Latvijas Nacionālā teātra atbalstītājs, bet kopš 2011. gada 1. marta teātra Jaunajai zālei tika piešķirts OKartes Jaunās zāles nosaukums. Šajā laikā OKartes Jaunā zāle no vietas jauno režisoru eksperimentiem ir kļuvusi par teātra telpu, kas pilna veiksmīgiem atradumiem. Tās izrāde “Lūgšana resnajai tantei” ir saņēmusi balvu kā 2010./2011. sezonas labākā dramatiskā izrāde. Praktiski visas šīs zāles izrādes ir saņēmušas “Spēlmaņu nakts” nominācijas.

29. novembrī LMT Jaunajā zālē pirmizrāde komēdijai “Žilbinoši!” ar Daci Bonāti galvenajā lomā.

Pievienot komentāru

Objektu Dobelē saista ar 11. septembri; dome aicina nedramatizēt (5)Sociālajos tīklos izraisījusies diskusija par Dobeles pilsētas domes fasādeis piestiprināto lidaparāta astes daļas mulāžu, kas daļai vērotāju likusi atcerēties 11. septembra notikumus ASV. Domes pārstāve Dzintra Matisone aicina šo instalāciju skatīties kontekstā ar ikgadējo Lielo sniegavīru saietu un nesaistīt ar traģēdijām.
Draugiem Facebook Twitter Google+